Jump to content

Pojazd 3D - Aston Martin


claymor
 Share

Recommended Posts

Jestem w trakcie robienia zlecenia na wizualizację samochodu. Wcześniej nie trafiła mi się taka robota więc chciałbym to wykonać jak najlepiej. Prosił bym obytych w temacie o konkretne uwagi co poprawić, co wywalić aby było lepiej i ładniej :P

 

hwbh.th.jpg

 

8lfl.jpg

 

 

Edited by claymor
Link to comment
Share on other sites

Obrazek jest całkowicie nienaturalny ta kolorystyka jest zbyt cukierkowa ale to może założenie klienta, dziwna perspektywa jest, wygląda że barierki są troszkę za duże w stosunku do samochodu. Popraw efekty świetlne w reflektorach bo masz światło za nimi, używasz za mocno ostrzącego filtra aa masz ząbkowanie na krawędziach z refleksami. Shader lakieru jest do poprawki daj leprze odbicia i zwiększ w nim subdividy, popraw także shader opon bo praktycznie nikną w obrazku

Link to comment
Share on other sites

Kurczę wchodzę w wątek widzę: Pierwsza miniaturką - Pierwsze wrażenie: Hmm... *dźwięk rozpinanego rozporka*. Powiększam obrazek i takie "Meh" i z żalem zasuwam rozporek i udaję że nic się nie stało. Wnętrze na miniaturce sprawiało lepsze wrażenie.

Ogólnie model to "plastuś" podręcznikowy - Brak ostrych krawędzi oraz brak szczegółów. Cały model nadaje się do generalnego remontu, o ile nie ponownego modelowania. Kompozycja jest strasznie zepsuta, całość jest zbyt agresywna- zbyt jaskrawe kolory oraz co ważne - zbyt dużo ich tu jest! Lakier wygląda jak ciemne lusterko.

Dodaj wycieraczki i cienie.

 

Teraz tak marginesem - Gdybym był klientem to zrezygnował bym z Twoich usług i nie wierzył w zapewnienia że "będzie lepiej". Wybacz jeżeli zbyt wprost Cię uświadamiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy