Jump to content

Cent

Members
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

1 Follower

About Cent

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Wstaw to na jakiś sketchfab czy coś, gdzie będzie można tym modelem poobracać bo naprawdę nic z tego nie wynika moim zdaniem. Czy rączka musi mieć tak dużo poly? nie można tego załatwić normalką?
 2. Raczej to już sprawdza się na renderze w maxie przy świetle i przy odbiciach. W blenderze (za co właściwe uwielbiam ten program jest opcja) matcap. Na takim nożyku o mało skomplikowanym kształcie gdzie jest mało rzeczy do zepsucia to raczej mało przydatne. Jest ich naprawdę dużo i są strasznie pomocne.
 3. http://wiki.polycount.com/NormalMap/ "Blending Normal Maps Together" I tam masz rozpisane. W Crazy Bump można robić takie rzeczy.
 4. 2013, Trochę jak dziecko w sklepie z zabawkami. :D Trójkąty jeżeli nie psują siatki i tego jak się światło układa na modelu to są dobre. :)
 5. Dobrze idzie. Jak zamierzasz robić spawy? modelowane czy mapa?
 6. Dziś weźmiemy sobie na warsztat Matilde Mk II. Czołg wsparcia piechoty - zwany swojego czasu królową pustyni. :) Tak wiem. Mam już zrobione 2 wipy. Pz V oraz MG-34 Wszystkie w swoim czasie. Pantera powoli się klaruje a MG-34 będzie częścią pantery. Ale do rzeczy! Pomysł na Matilde miałem już dawno temu, nie ukrywam że do działań zmotywował mnie Kliment ze swoim Churchillem. Jak widać model jest raczej we wczesnym wipie.[ATTACH=CONFIG]92632[/ATTACH]
 7. Ładne felgusony. :) Edit: Tylko nie zepsuj ich nisko profilowymi oponami :)
 8. Przypominam że blueprinty to nie jakieś nieomylne medium! one są tylko po to aby trzymać proporcje. Prawdziwe wymiary widać ze zdjęć. Jeżeli blueprint by Ci mówił zamorduj sąsiada to też byś to zrobił?
 9. Będziesz testować Cycles czy tylko Maxowe silniki?
 10. Twoje kółka są zbyt płaskie. http://i40.tinypic.com/ac4wed.png Kliment: Jakie Porsche? Porsche to ta gustowna okrąglutka (stockowa w Wocie) to jest Henschel :) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/46/Tiger_Ausf_B_FgstNr_280273_la_gleize_abteilung_501_0003.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/48/Tiger_Ausf_B_FgstNr_280273_la_gleize_abteilung_501_0001.jpg Czemu robisz elementy z 2 elementów kiedy powinny być jednym?
 11. Fajnie to idzie. A co się stało z T-62?
 12. Lakier przypomina porcelanę. Całość jest do tego zbyt sterylna
 13. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Churchill_MkVII_Infantry_Tank_2_(6264403375).jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ec/Churchill_MkVII_Infantry_Tank_(6264406515).jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/25/Churchill_Mk.VII_(6064672455).jpg Jest kilka niezgodności - Skoro już idziesz w takie detale jak modelowanie napisów to myślę że można by nad tym popracować. Przetłoczenie na dole boku. Wybrzuszenia na przedzie wieży oraz sam otwór można by bardziej dopasować. - Możliwe że to różnice pomiędzy różnymi egzemplarzami tak więc potraktuj moje uwagi lekko z przymrużeniem oka. Kramon. Co Twoja wypowiedź wnosi do tematu? Co znaczy że mam konkurencje?
 14. Szczerze na miniaturce wyglądało to lepiej. :) Karkosik - Postpro pierwsza klasa. Model wygląda naprawdę średnio - szkoda że jakoś renderów go nie broni.
 15. nadal nie jest idealnie. Złe mocowanie kurtyn bocznych :) Popatrz na te zdjęcia. http://www.primeportal.net/tanks/dmitry_kiyatkin/king_tiger/index.php?Page=1 http://www.primeportal.net/tanks/glaubitz/king_tiger_walk.htm http://www.primeportal.net/tanks/dmitry_kiyatkin/jagdtiger/ Co prawda w wersji działa pancernego - Ale większość elementów jest taka sama. http://svsm.org/gallery/PzKpfwIVB Całkiem sporo zdjęć detali - W tym gąsek. i oczywiście http://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special%3ASearch&profile=default&search=Tiger+VI+B&fulltext=Search&uselang=pl Do tego pozwoliłem sobie nanieść troszkę kolorków na Twój obrazek. Każdy kolorek to jedna płyta pancerza. Do tego dałem im oznaczenia aby łatwo było je policzyć. Wszystkie płyty jednego kolorku (chyba że jest to płyta który jest po drugiej stronie) powinny być jedną całością. :) Pozdrawiam i miłej zabawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy