Jump to content

Pixel-Factory

Members
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pixel-Factory last won the day on April 25 2013

Pixel-Factory had the most liked content!

Community Reputation

243 Excellent

About Pixel-Factory

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/03/1984

City (optional)

 • Miasto
  Gdynia
 1. Dzięki za zaproszenie do projektu , super się dla Was modelowało , Gratulację dla zespołu !! Wyszło epicko
 2. Tak , to prawda Alex dobrze prowadził projekt .Jest tak jak piszesz w takich projektach obiekty zwykle dość mocno się zmieniają . Twój dron był chyba najdłużej wałkowanym obiektem tego projektu :)
 3. Fajna sprawa ,napisz coś więcej o procesie , o retopo i o studiu w którym odbywał się skan . Sam się nad czymś takim wielokrotnie zastanawiałem ,ale obecnie nima czasu na testy :(
 4. Super wyszło !! Zabudowa lufy dała bardzo falny look ,jedynie to boczne działko troche przekombinowane , 3x6 luf :)
 5. Dziękuję Natali Lasocie za zaproszenie do tego projektu . Czasu było mało a pracy wręcz odwrotnie ,ale pracowało się nad tym z uśmiechem od ucha do ucha . Gratulacje dla całego zespołu . Produkcja najwyższych lotów .
 6. Fajnie się ten projekcik zaczyna , czy ilość frezowań na lufie się zgadza ? kółko przy stop pinie ma za mały przekrój lunety które widuje się na baretach w iraku : http://www.schmidtundbender.de/en/products/police-and-military-forces/12-50x56-pm-iip.html https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f0/Schmidt_%26_Bender_5-25x56_PM_II_LP_controls.jpg http://nightforceoptics.com/nxs/5-5-22x50 http://www.usoptics.com/optics/er-25.html plus przelicznik balistyczny http://barrett.net/optics/bors
 7. Super Ci idzie ,zastanawiałeś się czy nie zrobić kół drewnianych ? mała rzecz a ozywiło by to model , dało kontrast jeżeli chodzi o fakturę . miałbyś odlewaną ,chropowatą wieżę , w miarę gładką stal i drewno na kołach .
 8. 2013 , a zdziwił byś się ile jest materiałów do Dory i Gustawa . U schyłku wojny w Bawarii stacjonował korpus artylerii i był tam oficer ( zdaję się że podpułkownik) którego zadaniem było zgromadzenie materiałów dotyczących dział serii K5 i większych . to on rozrysował plany Dory niestety nie zostały one nigdy wydane jako osobna publikacja ale w różnych opracowaniach można natrafić na pojedyncze strony planów . są ludzie który te plany zbierają i uzupełniają na podstawie zdjęć . Dave Toottill i Peter Shaw posiadają pełną dokumentację ( lub niemal pełna )
 9. w poniedziałek zląduję przy kompie to Ci podeśle ,fajnie że już zaczynasz juz robic testy bump/displace , czekałem na to
 10. Wygląda świetnie. Fajnie że Compo wyciągnęło cały ten kurz i brud na obiektach. Dziękuje przede wszystkim Piotrowi Forkasiewiczowi za zaproszenie do projektu . Nesowi i Arturowi za czuwanie i naprowadzanie na właściwe tory . I oczywiście Mateuszowy Sroce i Rafałowi Bartnikowi za implementacje moich obiektów . Wielkie brawa dla całego zespołu .
 11. OOO! Super że zacząłeś nowy temat . Ja go robiłem po części ( inna wieża i detal górnej płyty) w zeszłym roku pod drukarkę 3D ( konwersja do modelu Takom ) poniżej masz linki do fotek na priv'a puściłem Ci paczkę z materiałami http://www.dishmodels.ru/wshow.htm?np=1&p=1634&vmode=T#blockpre http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=3872 http://www.net-maquettes.com/pl/pictures/russian-renault-walkaround/ http://www.ammssydney.com/renault-ft-17-part-1/ http://www.ammssydney.com/renault-ft-17-part-2/ Przyjemnej pracy :)
 12. Bardzo fajnie wygląda to AW zastanawia mnie tylko ta powłoka ala digital camo . widziałeś to na jakimś zdjęciu ? Duży plus za oryginalność w kwestii lunety , z reguły jak ktoś robi tego typu broń to osadza leupolda .
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy