Jump to content

Logos

Members
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Logos last won the day on May 7 2013

Logos had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Białogard/Koszalin

Logos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

91

Reputation

 1. Zgodzę się z Nezumi i pozwolę sobie wkleić cytat z forum blendera: I chyba sam do tego podejdę w ten sposób.
 2. Czyli nie mogę zrobić wizualizacji zegarka jeżeli firma na jego projekt i wyprodukowanie wyłożyła 100k USD? Nie mogę zrobić animacji paczki czipsów bo idąc tym tokiem myślenia - ktoś musiał wydać pieniądze na opracowanie smaku, technologię produkcji i tak dalej a na samym końcu ta paczka czipsów sprzedaje się rocznie w mln sztuk? Według mnie brakuje tutaj legalnej i prostej ścieżki zarobienia na pełną subskrypcję. Idealna byłaby opcja w stylu "Weź ten soft od nas za darmo, zarób te 15tys i albo kupuj subskrypcję albo spadaj".
 3. Wiele osób zawdzięcza swoją karierę max3d.pl. Może warto by było uruchomić kontakty i postarać się o jakiś ekskluzywny content niedostępny dla innych serwisów? Np. Kilka nowych screenów z cyberpunka, których nikt inny nie ma? Może jakiś making off z produkcji Frostpunka albo Wiedźmina? Może, ktoś coś o nowej nieznanej produkcji szepnąłby po raz pierwszy właśnie tutaj na max3d.pl?
 4. Anycubic photon rewelacyjna drukarka w super cenie. W pewnym momencie na aliexpress można było ją dostać za 1400zł. Jedynym minusem jest toksyczność żywic i to mnie powstrzymuje przed jej zakupem. Jak sobie z tym radzisz? Masz osobne pomieszczenie, wyciąg? Na zagranicznych forach i grupach na dłuższą metę zalecali korzystanie z maski klasy p3 podczas obróbki wydruków.
 5. Dawno nic nie wrzucałem, koniec modelowania, teraz tylko zabawa z mapowaniem i materiałami.
 6. Prawie się oplułem :D http://zippy.gfycat.com/FriendlyInfantileBlueshark.webm
 7. W końcu znalazłem trochę czasu aby przysiąść do modelu. Działko puteaux 37mm sa-18 na razie materiały wyglądają dość strasznie ale to dlatego, że mam problem z ich doborem. Nie jestem do końca przekonany jak było malowane czy na czarno czy piaskowo. Luneta była mosiężna ale czy też była malowana? Nie wiem do końca na czym się wzorować. Sugestie i porady mile widziane.
 8. Projekt jest mega ale mam jedno małe ale za które mam nadzieje nie zostanę zjedzony. Podłoże jest dla mnie ciut za bardzo glossy i daje po oczach.
 9. Silnik na miejscu razem z działonowym.
 10. Nie musisz wstawiać na imgura to co wrzuciłeś to nie są linki z folderu public dropboxa.
 11. Renderki które ostatnio zapomniałem wrzucić.
 12. Świetna robota! Mam twoją T-55 na tapecie jako motywację do dalszej pracy i nauki.
 13. Ciąg dalszy modelowania. Skrzynia biegów. Materiały będą trochę później.
 14. Huh jeszcze parę drobnych poprawek.
 15. Mapowanie... od razu na głęboką wodę. Nie jest źle?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy