Jump to content

Szwadron

Members
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Excellent

3 Followers

About Szwadron

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/11/1990

City (optional)

 • Miasto
  Krakow
 1. Szybki weekendowy model nadal jeszcze modelowane LP jak i HP w C4D Dwa różne wersje materiału drewna.
 2. Bardzo dziękuję za komentarze :) podsumowując: materiał zawleczki do poprawy normal za mocny chociaż o taki efekt mi chodziło lepiej zarządzać poligonami skala tekstur, baczniej obserwować referencje ;) lepiej rozkładać uv pilnować się przy wypiekaniu.
 3. Nauki ciąg dalszy. 3,3k faces △ 3,1k vertices LINK DO sketchfab: https://skfb.ly/KSuK
 4. Super bardzo fajne prace na pewno będę zaglądał ;)
 5. Witam! Wrzucam parę modeli LP, nie ukrywam że wielu rzeczy jeszcze się uczę tak więc mile widziane będą komentarze. Mam nadzieję że z każdym nowym projektem będzie coraz lepiej dzięki czemu będę raczyć wasze oczy samymi cudeńkami. Na pierwszy ogień standard beczka: 348 faces △ 320 vertices LINK DO sketchfab: https://skfb.ly/JpwZ Klucz do zabawy z Zombi: 844 faces △ 828 vertices LINK DO sketchfab: https://skfb.ly/JqyO Maska przeciwgazowa AVON S10 12,8k faces △ 6,8k vertices LINK DO sketchfab: https://skfb.ly/Kuqq
 6. olaf masz rację ;) bardziej mi chodziło o to że rozpocząłem temat o grupach zamkniętych firmach ze stałymi zleceniami a ludzie zaczęli oceniać moje portfolio czy umiejętności. Nie o to mi chodziło. Za to zgadzam się z Tobą w 100% trzeba mieć portfolio inaczej nic się nie osiągnie.
 7. Też tu widzę fuck logic bo to grupa, firma, strona na podstawie umiejętności/przebiegu rekrutacji decydowała by czy możesz pracować u nich czy nie. Co tu jest ciężkiego do zrozumienia :p niech wykonane pracę danej grupy będą portfolio dla klienta. A rekrutacja do takiej grupy to już osobna sprawa i indywidualna. Chodziło o przykładową organizację takiej działalności Zresztą znów odbiegamy od tematu, chodziło mi tylko czy takie grupy ludzi istnieją czy ktoś trzyma się razem, jejku aż strach o cokolwiek zapytać... Już dziękuję za odpowiedzi, dowiedziałem się że takie ekipy istnieją... ba nawet dowiedziałem się więcej że z moim portfolio nie mam szans ach i oczywiście mogłem umieścić ten wątek w praca szukana... Tylko chyba nie chciałem takiego przebiegu wątku, gdyby było inaczej to pewnie podlinkował bym moje portfolio pytając: "z tym portfolio mam szanse załapać się do jakieś grupy ludzi którzy mają aż nad to zleceń?"
 8. Czyli wniosek z tego taki: podciągnąć portfolio wrzucić je tutaj i wrócić do tematu bądź umieścić już temat w praca szukana :) ?
 9. Ojej... No właśnie nie chciałem wrzucać do wątku praca szukana gdyż w portfolio nie mam prac pod gry... myślałem że to logiczne. Dlatego wrzuciłem temat w wolne dyskusje gdyż liczyłem na inne odpowiedzi, Takie jak: Tak są takie grupy uderz do tych, tych lub tych. lub Nie nie ma takich grup zapomnij. Kucu zrozumiał o co chodzi tez podsunął fajny pomysł :)
 10. No właśnie w tym ból że nie pokazuję. Totalny brak czasu uaktualnić portfolio pod kątem UV jak i LP Ostatnio zamiast zajmować się projektami pod portfolio zacząłem robić zlecenia. Z tym że zlecenia się kończą i znów trzeba szukać klientów, gdyby był wyżej wymieniony portal lub grupa to nie trzeba by było walczyć portfolio o klientów... to dana grupa czy storna miała by portfolio a od klienta zależało by czy chce wejść w biznes z tą firmą czy nie. :) ale dzięki za obszerny komentarz ca mel jednak wydaje mi się że nie chciałem by oceniano tu moje portfolio pytanie brzmiało o portal lub grupę grafików 3D = zleceń, którzy to już sami by stwierdzili czy mnie chcą czy nie. Nikt od razu nie umiał wszystkiego.
 11. ach a było tak miło ;) masz racje umiejętności jeszcze nie na najwyższym poziomie ale całe życie człowiek się uczy, z drugiej zaś strony poziom podobno jakiś tam już mam wydaje mi się że coś bym załapał jak to przytoczył Kucu
 12. Nie nie od stron typu freelancer wolę trzymać się z daleka... bardziej myślałem może o jakiejś zamkniętej grupie grafików którzy trzymają się razem, może założyli jakieś forum zamknięte i maja taki nawał pracy że tylko wybierają kto którym zleceniem się zajmuję. //// Bądź jakaś firma która ma stronę gdzie zatrudnia np 10 grafików i każdy z nich wewnętrznie w jakimś systemie robi zlecenia. W skrócie: ktoś lub coś kto ma talent nie do grafiki a do rozmowy z klientem i zleca zlecenie odbijając sobie % bądź KOKS Grafik 3D który nie wyrabia i by się podzielił robotą... Piękna inicjatywa aż się rozmarzyłem ;)
 13. Patologia... ehhh i nikt nie spotkał się z taką formą która zapewnia zaplecze zleceń i ogarnia finanse biorąc sobie prowizję, przy czym rekrutuje swoich pracowników na zasadzie umiejętności... tak by trzymali poziom zleceń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy