Jump to content

Kr3tz

Members
 • Content Count

  1,225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Kr3tz last won the day on May 21 2011

Kr3tz had the most liked content!

Community Reputation

138 Excellent

About Kr3tz

 • Rank
  Otto Kr3tzchmer
 • Birthday 07/22/1992

City (optional)

 • Miasto
  Kutno
 1. Cześć Wam, Potrzebuję takiego czaru który pozwoli mi stworzyć przynajmniej 2 dodatkowe wirtualne pulpity. Zadanie się wydaje proste... ale ale! Żeby nie było za prosto, chcę, żeby każdy kolejny pulpit był na starcie czysty: sam dobieram ikony na te pulpity, widżety i inne pierdoły. Po prostu potrzebuję podzielić sobie aktualny sprzęt na dwa: WorkStation (do pracy) i PlayStation (po pracy). Coś mi świta, że nVidia miała taką możliwość na swoich kartach m. in. jeszcze za serią 6600 chyba, no ale w aktualnym sprzęcie nie mam nVidii no i klops. Ktoś, coś?
 2. https://www.youtube.com/watch?v=awAzM9kTvC0 it is here (i nie zostanie wysłane do produkcji masowej)
 3. Jako filantrop-amator chcę pouczyć się nowego oprogramowania na żywych briefach od klientów, za free, by moja praca mogła być wykorzystywana komercyjnie przez klienta, ale z zachowaniem moich praw autorskich do nich. Zbudować bazę 10-15 projektów w stylu "będzie miał pan do portfolio" (jak będę chciał się rozwijać akurat w tej dziedzinie). Jakie licencje, wybiegi tu zastosować, by to funkcjonowało?
 4. Dzieje się tak, bo ludzie którzy dorastali w latach 80. mają teraz największą siłę nabywczą. Także żaden KF nie obudził sentymentu, raczej ktoś obudził się z ręką w nocniku tak naprawdę i w ostatniej chwili zorientował się co się dzieje na rynku. Trend na 80. jest obecny już od dobrego czasu, Ibizious 2 lata temu, Far Cry Blood Dragon 3 lata temu (!!!)
 5. Akurat "legendarny" poziom brzydoty Multipilii jest legendarny tylko w kręgach gimnazjalnych. Model i render jak na początki jest świetną zapowiedzią dalszych prac. To co się rzuca w oczy, to brak ciągłości krzywizn - tylne nadkole, plastik na drzwiach, blacha wokół świateł. Najlepiej już w tym momencie przestaw się na modelowanie od ogółu (całej bryły), zamiast każdego elementu (maska, nadkole, drzwi itd.) po kolei.
 6. "Chociażby". :)) You can't beat rally car with Martini livery! HummFred, świetna robota, na renderach się szczególnie nie znam, ale model i pomysł fantastyczny. Tego, że wybrałeś MR'89 zamiast Borewicza jednak nie wybaczę :)
 7. Auto potrzebuje szlifów - niezgodności z oryginałem - ale integracja z tłem i overall fest.
 8. Mogę prosić o podgląd na poziomie atomu? Jestem ciekaw, czy na pewno dobrałeś odpowiedni stop. Żarty żartami :) Idzie dobrze, czekamy na całą bryłę!
 9. Ten front należał Ci się Wysłane z tabletu Samsung; spod mostu
 10. Na ten moment - tylko to, że chamfery w okolicy przednich świateł są za miękkie.
 11. Mam do tego bardzo ambiwalentne uczucia, bo z jednej strony wiadomo że model jest świetny, a render leży i kwiczy po całości. Rozumiem, założenia, ale... rekomendacja? Z jednej strony efekt na 6/10, z drugiej strony wyróżniona w rekomendacjach. Z jednej strony widać wady na pierwszy rzut oka, z drugiej strony wszyscy jak jeden mąż omijają tę kwestię. Wiesz, że nie chodzi o to by odbierać Ci tytuły, ale kurczę... nie kupuję tego i nie wierzę, że w tym wydaniu się tak bardzo podoba. Twoje prace w clay'u (H1, G-klasa (!), Ghost) wyglądają świetnie - to (obraz jako suma składników): słabo.
 12. FF był pijany no i do tego nietrzeźwy jak pisał powyższego posta, nie słuchajcie go. Jeździec znikąd to fantastyczny film, pełen akcji i dowcipu i w ogóle. W zasadzie to FF nawet go nie oglądał, tak mi się zwierzył ostatnio. Jeśli ten post wygląda dziwnie to ja zaprzeczam
 13. I'm all in. Dla mnie najlepiej jakoś we wrześniu :]
 14. IRC. Wkurzyłem się na FF. Twój stary to patry. a twoj dziadek to 3d
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy