Jump to content

kubi

Members
 • Posts

  1,922
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kubi last won the day on August 15 2006

kubi had the most liked content!

3 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kubi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. Wywiad z twórcami Gears of War - Jugment, People Can Fly zamieszczony na stronie Pixologic. Zapraszamy. http://http://pixologic.com/interview/gears-of-war/1/
 2. thirdeye zawsze lubiłem twoja "chorą" wyobraźnie. Fajnie się rozwijasz, tak trzymać. Pozdro.
 3. Potwierdzam jest "realtime". Na dobrym PC raczej nie powinno być problemu z płynnoscią. Konfiguracja GDC PC za erogamerem Core i7/GTX 680.
 4. Światło dzienne ujrzało najnowsze demo Epic Games "Infiltrator", prezentujące możliwości Unreal Engine 4. http://www.unrealengine.com/en/news/infiltrator_demonstration_unveiled_at_gdc_2013/?utm_source=unreal_engine&utm_medium=slider&utm_campaign=Demo_Video
 5. No to czekamy, jestem tego ciekaw. :)
 6. "Średnio gęste" :) pojęcie względne. Pociesza mnie rozdzielczość 2048 dynamesha.
 7. qmesher jeszcze doskonały nie jest. 10 razy plugin mi się wywalał, zanim udało się uzyskać zadowalający rezultat :) Do tego robi jeszcze nie poweldowane vertexy :) Model z którego robiłem qmesha musiałem ostro zdecimatować, poniżej 1 miliona poly. Potencjał w tym jest.
 8. Ładne Krystek. Mógłbyś zaznaczyć który Ursus to real a który endzajn, scriny można rozróżnić tylko po tajemniczej postaci w przejściu :).
 9. Szoty mogły by być lepsze, Epic nie chciał pokazać wszystkiego. W ruchu to jest inna bajka, całkowicie.
 10. Jak model za ciężki, to decimate pomaga. :) Poziom detalu świetny, dobrze ogląda się wszystkie wyrzeźbione "smaczki". Jedynie trudno powiedzieć co to jest właściwie :)
 11. Pierwsze wrażenia. Miałem czas sprawdzić retopo tools w modo, i naprawdę dają rade, 1min starczy do opanowania :) i matcapy wygladaja całkiem fajnie w viewporcie, mily imprówment. Kostkami się nie bawiłem, zostawiam na później. Layout warstw fajny jest. Nowe okno renderingu fajne. Na razie tyle więcej po weekendzie.
 12. Dzięki za dobre słowa. Z PCFu kilku na forum uświadczysz. Jeżeli chodzi o twórców, to spis można zobaczyć tutaj http://www.mobygames.com/game/windows/bulletstorm/credits
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy