Jump to content
Hatred

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

byl kiedys watek o next genach i wogole o nowych gierkach ktore maja dopiero wyjsc, ale nie moge go znalezc..

tutaj daje linka do trillera True Crime:NYC

http://www.truecrime.com/info/archi...new_trailer.php

bardzo fajnie i klimatycznie sie zapowiada

jak by ktos jakies fajne gierki mial na oku niech daje linki/screeny, fajnie jest podpatrywac od najlepszych :)

nom chodzilo mi o bardziej graficzno/technologiczna strone gierek a nie czyto zabawowa :) byl tu watek o next genach i calkiem fajno sie gadalo w nim... :)

Nom, Hatred dobrze prawi, tu bardziej byśmy sobie podebatowali o technicznych nowinkach, jest tu parę osób bardziej zainteresowanych samym tworzeniem gier, niż graniem w nie.

yep. > OGLADALEM TRAILER UNREAL TOURNAMENT 2007 > ..................brak mi slow......... ludzie to bedzie wygladalo lepiej niz film, koles z rocket laucherem nawalal sie z cyborgiem .. wybuchy, siek siek > super filmik ^^, potem koles zatrzymal akcje i latal camera po scenie i opowiadal. marines upadl na "ziemie i lecial" > sunal. a od jego pancerza lecialy iskry,...bajeczne to bylo, potem lektor sobie latal wsrod rzeki iskier camera... kurde UT zawsze byl the best ale to jest boskie po prostu , swoja droga ciekawe jak sie czuja ci od q4 hihihi, w depresje wpadli.^^

ee tam, w tych całych fpp i rtsach tak na prawde się nic nie zmienia poza polycountem i efektami. to na co ja czekam to jest X3:

http://www.x3-reunion.com/games/x3/info_pl.php

Obejrzyjcie sobie screenshoty i filmik, ta gra wygląda lepiej niż większość efektów w filmach sf. No i zapowiada się niezła zabawa, mam nadzieję że na miarę Elite ;)

Wiedźmin zapowiada si, zapowiada i zapowiada i ..... a ja chcę w końcu spróbować bo sie powoli zakalca spodziewać zaczynam :(

X3 to będzie (MUSI) być miazga - zwłaszcza pierwszy trailer pokazuje OGROM budowli oraz końcówka drugiego przy zgrupowanym ataku flotylli (tego mi było brak we Freelancerze, a za co tak bardzo pokochałem X Wing Alliance)

UT2007 dla mnie to już jakaś kolorowanka jest :/ Z części na część coraz większa paleta barw i to już zaczyna wyglądać kiczowato

heh wiedzmin > nie pamietacie? jakies 2-3 miechy temu jeszcze grafikow szukali ^^ . sobie poczekamy,,,,

a UT jest najlepsza obecnie siekana multiplayer! i tu nie ma zadnego ale. poza tym Ci kolesie tworza niezwykla firme, ktora nie tylko tworzy gry ale tez standarty! ich silniki sa zawsze najlesze i przemieniaja teorie w praktyke...to oni kiedys biped-a wymyslili :D.

Guest jagi

chyba FPP a nie FPS :P. A tak wogole to UT07 wymiata, a pomyslec jak beda wygladaly gry na Unreal Engine 4 ktory juz podobno od 2 lat jest w produkcji (rownolegle z UE3), hmmm az stach sie bac :) przeciez to bedzie musialo wygladac jak rzeczywistosc :) Wtedy sie zacznie, jak jakis gosc pogra sobie za dlugo w UT, wyjdzie na ulice i zacznie ludzi mordowac, bo myslal ze to tylko gra :P i beda kolejne rozprawy sadowe :P

ut staje się nudnawe :P

Ja tam wolę takie devil may cry 4 lub tr: the legend (graficznie świetnie sie zapowiają, no i w tr mają powrócić do korzeni - czyli lepszy scenariusz itp itd :) ).

Niestety to wsjo na konsolki nowej generacji :/

Niech sie epic games z calym tym Unrealem 3-4 wypcha ... wykupili moj ukochany engine ...

Co to tego Unreal'a 4 to narazie jest aktywna 1 osoba w projekcie wiec tak szybko to to nie powstanie - co z tego ze od 2 lat ?

hmm... grafika z UT robi wrażenie, ale dla mnie wygląda trochę zabawkowo / plastikowo... Imo brakuje tu klimatu, jaki zapodawał np. wolfenstein : ET... W unreala grałem i jest to po prostu fajna rozwałka, bez żadnych glębszych treści... Natomiast w taki wolfensteinie miałem łzy w oczach kiedy kumpel poświęcał życie dla sprawy ;)

JAGODA - FPS First Person Shooter ;) FPP to może być i RPG i gra przygodowa i ... :)

giorgio - e tam. Lepiej wudać 1800zł na XB360 i mieć spokój na 5lat aniżeil ładować kolejne miliony w PC.

Co do konsolek to mnie zabiły trailerki KillZone 2 i nowego Residenta na PS3... wprawdzie konsolki lubie głównie za final fantasy, to graficznych rewolucji tam za bardzo nie ma. Ale KZ2... ludziska! Pomijając efekty itp. to sama animacja i interaktywność wbija w fotel... a z resztą co będę gadał. Wejdźcie na jakąś stronkę z trailerami i ściągnijcie (ja mam od qmpla ;P )

ziomuś -> dokładnie, klimatu nie ma :) (tak jak w każdych UT)

Jeśli chodzi o grafikę w tym UT'07 to przepaszam bardzo, ale pyro F/X jak były tak i są do bani. Mamy takie wypieszczone modele i MC w postaciach to nie mogli popracować nad takim IMHO ważnym aspektem w FPSie jak wybuchy ?

Guest jagi

Krotki -> a kto powiedzial ze szybko powstanie ? :P A to ze nad nim jedna osoba pracuje to tez slyszalem...

"hmm... grafika z UT robi wrażenie, ale dla mnie wygląda trochę zabawkowo / plastikowo..."

Plastikowy to byl Doom 3, wszystkie postacie wygladaly jakby byly polerowane :P. UT07 jest wlasnie zarombiscie "nieplastikowy" :).

Christian Noir Stein -> racja zwracam honor :)

Ehhh wiec nie wiem czym sie tu zachwycac na zas ;p

Dla mnie ut prawde mowiac nigdy nie byl czyms wielkim pod kazdym wzgledem ... jakos nawet grafika mnie nie fascynowala.

Guest jagi

no kiedys grafa moze nie fascynowala, ale teraz chyba jest inaczej :) Dla samego popatrzenia na grafike warto w ta gre zagrac :)