Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

byl kiedys watek o next genach i wogole o nowych gierkach ktore maja dopiero wyjsc, ale nie moge go znalezc..

tutaj daje linka do trillera True Crime:NYC

http://www.truecrime.com/info/archi...new_trailer.php

bardzo fajnie i klimatycznie sie zapowiada

jak by ktos jakies fajne gierki mial na oku niech daje linki/screeny, fajnie jest podpatrywac od najlepszych :)

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yep. > OGLADALEM TRAILER UNREAL TOURNAMENT 2007 > ..................brak mi slow......... ludzie to bedzie wygladalo lepiej niz film, koles z rocket laucherem nawalal sie z cyborgiem .. wybuchy, siek siek > super filmik ^^, potem koles zatrzymal akcje i latal camera po scenie i opowiadal. marines upadl na "ziemie i lecial" > sunal. a od jego pancerza lecialy iskry,...bajeczne to bylo, potem lektor sobie latal wsrod rzeki iskier camera... kurde UT zawsze byl the best ale to jest boskie po prostu , swoja droga ciekawe jak sie czuja ci od q4 hihihi, w depresje wpadli.^^

Wiedźmin zapowiada si, zapowiada i zapowiada i ..... a ja chcę w końcu spróbować bo sie powoli zakalca spodziewać zaczynam :(

X3 to będzie (MUSI) być miazga - zwłaszcza pierwszy trailer pokazuje OGROM budowli oraz końcówka drugiego przy zgrupowanym ataku flotylli (tego mi było brak we Freelancerze, a za co tak bardzo pokochałem X Wing Alliance)

UT2007 dla mnie to już jakaś kolorowanka jest :/ Z części na część coraz większa paleta barw i to już zaczyna wyglądać kiczowato

heh wiedzmin > nie pamietacie? jakies 2-3 miechy temu jeszcze grafikow szukali ^^ . sobie poczekamy,,,,

a UT jest najlepsza obecnie siekana multiplayer! i tu nie ma zadnego ale. poza tym Ci kolesie tworza niezwykla firme, ktora nie tylko tworzy gry ale tez standarty! ich silniki sa zawsze najlesze i przemieniaja teorie w praktyke...to oni kiedys biped-a wymyslili :D.

chyba FPP a nie FPS :P. A tak wogole to UT07 wymiata, a pomyslec jak beda wygladaly gry na Unreal Engine 4 ktory juz podobno od 2 lat jest w produkcji (rownolegle z UE3), hmmm az stach sie bac :) przeciez to bedzie musialo wygladac jak rzeczywistosc :) Wtedy sie zacznie, jak jakis gosc pogra sobie za dlugo w UT, wyjdzie na ulice i zacznie ludzi mordowac, bo myslal ze to tylko gra :P i beda kolejne rozprawy sadowe :P

ut staje się nudnawe :P

Ja tam wolę takie devil may cry 4 lub tr: the legend (graficznie świetnie sie zapowiają, no i w tr mają powrócić do korzeni - czyli lepszy scenariusz itp itd :) ).

Niestety to wsjo na konsolki nowej generacji :/

Niech sie epic games z calym tym Unrealem 3-4 wypcha ... wykupili moj ukochany engine ...

Co to tego Unreal'a 4 to narazie jest aktywna 1 osoba w projekcie wiec tak szybko to to nie powstanie - co z tego ze od 2 lat ?

hmm... grafika z UT robi wrażenie, ale dla mnie wygląda trochę zabawkowo / plastikowo... Imo brakuje tu klimatu, jaki zapodawał np. wolfenstein : ET... W unreala grałem i jest to po prostu fajna rozwałka, bez żadnych glębszych treści... Natomiast w taki wolfensteinie miałem łzy w oczach kiedy kumpel poświęcał życie dla sprawy ;)

Co do konsolek to mnie zabiły trailerki KillZone 2 i nowego Residenta na PS3... wprawdzie konsolki lubie głównie za final fantasy, to graficznych rewolucji tam za bardzo nie ma. Ale KZ2... ludziska! Pomijając efekty itp. to sama animacja i interaktywność wbija w fotel... a z resztą co będę gadał. Wejdźcie na jakąś stronkę z trailerami i ściągnijcie (ja mam od qmpla ;P )

ziomuś -> dokładnie, klimatu nie ma :) (tak jak w każdych UT)

Jeśli chodzi o grafikę w tym UT'07 to przepaszam bardzo, ale pyro F/X jak były tak i są do bani. Mamy takie wypieszczone modele i MC w postaciach to nie mogli popracować nad takim IMHO ważnym aspektem w FPSie jak wybuchy ?

Krotki -> a kto powiedzial ze szybko powstanie ? :P A to ze nad nim jedna osoba pracuje to tez slyszalem...

"hmm... grafika z UT robi wrażenie, ale dla mnie wygląda trochę zabawkowo / plastikowo..."

Plastikowy to byl Doom 3, wszystkie postacie wygladaly jakby byly polerowane :P. UT07 jest wlasnie zarombiscie "nieplastikowy" :).

Christian Noir Stein -> racja zwracam honor :)