Jump to content

vrocker

Members
 • Posts

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

vrocker last won the day on May 27 2010

vrocker had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  lublin/wrocław

vrocker's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

96

Reputation

 1. Pare lat temu zaproponowałeś cykl Przestrzeni Objawienia, wchłonąłem niemal od razu te kilka tomów choć nie łatwo to zdobyć. Musze przyznać że to jeden z najlepszych cyklów scifi jakie czytałem. Bogactwo opisanego świata bez problemu obdzieliło by pomysłami kilka gier od cyberpunka po kosmicze symulacje, a "7ew" wlasnie sie czyta :)
 2. Rzeka Bogów Iana McDonalda: Książka dobra na wiele sposobów. Jeśli ktoś lubi i sf i cyberpunka powinien sięgnąć po nią bez wahania, ale nie jest to pozycja łatwa w czytaniu. Akcja toczy się w przyszłości w Indiach, narracja i fabuła na początku może odstraszać, ale po chwili wciąga bez reszty. recenzja
 3. vrocker

  wypalanie Matcapu

  A sprawdzaliście ten nowy plugin do bakowania matcapów, śmiga to? http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?170886-MatCap-Baker!-unofficial-Information-Installation
 4. Świetna animka, przypomina mi klimatem "Memories" Katushiro Otomo.
 5. Mnie trochę wynudziło, ale ciężko osądzić po takim demie. Będzie mi brakować przydzielania punktów w statystyki, fajnie się czekało na lvl by dodać punkt i założyć upragniony wcześniej znaleziony sprzęt. :)
 6. Super, że wróciłeś! Wyśmienite prace.
 7. Ja z tym filmem wiąże tylko takie nadzieje, że ruszy coś w nieco przykurzonym gatunku hard s-f w kinie. Nie pamiętam ostatnio (oprócz może Pandorum i Moon choć oba kompletnie rożne) kiedy oglądałem dobry film s-f.
 8. Chasdiel: tyczyła ogółu, zauważyłem, że ze sculptem jest jak z rysunkiem jak bryła i proporcje siedzą od początku (tutaj na kolejnych subdivach) to nie wiele trzeba detalu żeby sculpt był dobry. sprawdzaj czasem też "sylwetkę" nawyki rysownicze bardzo pomagają:)
 9. A tak zapomniałem dopisać, a tam po drugiej stronie nie ma Omena przypadkiem? :)
 10. Niecały tydzień temu Naughty Dog umieścił na swoim kanale filmiki z kulisami produkcji Last of Us. wywiad: Naughty Dog Studio Tour: http://www.youtube.com/watch?v=h0E0JjA9Oig&feature=player_embedded Behind the Scenses: http://www.youtube.com/watch?v=UlrtgMCU_Jw&feature=player_embedded
 11. Breaking Bad nie do wszystkich trafia, ale jak zasieje ziarno to ciężko nie zgodzić się twierdzeniem powyżej :) Oglądał ktoś już nowego Sherlocka jak wrażenia?
 12. Wesołych i spokojnych z dala od pracy:)
 13. Trudno się czegoś przyczepić no chyba, że tak mało ich. Robisz koncepty enviro tylko czy coś z postaciami również?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy