Skocz do zawartości

The Last of Us


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy Ci ktorzy nie spedzili ostatniego tygodnia pod kamieniem zapewne widzieli juz trailer nowego projektu Naughty Dog - The Last of Us. To wlasnie dla tego projektu przeprowadzilem sie do Santa Monica :)

Po prawie poltorej rocznym okresie pracy, wraz z premiera projektu mam okazje pokazac 2 concept arty, ktore wykonalem dobre kilka miesiecy temu.

Pozostawiam ten watek jako teczka, gdyz zapewne wraz z pojawieniem sie gry na polce, bede update'owac nowymi prackami.

 

Jak zwykle krytyka mile widziana :)

 

cf_001.jpg

 

cf_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JEST MOC PANIE JEST MOC

 

Szczególnie drugi chwyta za serce i ściska, ale oba mają genialny mood. Jeśli gra będzie tak wyglądać to będę się nią delektował, tak jak delektuje się tymi obrazkami. Jak ja bardzo chce przedrzeć się przez to bagno, oj chce.

 

Jak zwykle krytyka mile widziana :)

 

ha ha ha bardzo śmieszne ;) dobrze wiesz, że nie ma co poprawić, z początku pomyślałem, że drzewku przydała by się bardziej kontrastowa i wyraźna tekstura, ale potem powiększyłem i obrazek okazał się zbyt malarski i cudny, by go czymś takim potraktować...

 

Nie mogę się doczekać następnych UPów :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace bomba, wbilem sie tez ostatnio na bloga Robha, ten facet tak samo miazdzy ego reszty swiata, jak Ty i Marek.

 

Przeszedlem cala serie uncharted i teraz cieprliwie czekam na the last of us, nie watpie iz bedzie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie tylko na PS3 ? Widziałem zapowiedź i bardzo podoba mi się oddany nastrój...widać inspiracje z The Road więzi ojca z córką... jestem ciekawy przygody ;) mam nadzieję, że doczekam się również wersji PC i oczywiście czekam na więcej conceptów od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile komentarze :)

 

@guffqa - ND w calosci nalezy do Sony, raczej nie ma co sie spodziewac by chcieli robic na platformach konmkurencji ;) Seria Uncharted (czy tez wczesniejsze gry z studia) w koncu tez procz bycia flagshipowa gra sama w sobie, miala tez nakrecac sprzedaz konsol - i to sie udalo.

 

@dyb3k - a roznie. Czasem taka prace opedze w 2-3 dni, czasem siedze i dlubie 2 tygodnie. Wszystko uzaleznione jest od naprawde wielu czynnikow, bo tak naprawde przy takich key-artach nie pracuje sam. Zawsze jest wymiana zdan z designerami i artystami. Czasem trzeba wrocic i cos poprawic (czasem!).

 

@serio - niestety w takie kwesite wnikac nie moge. Moze kiedys opowiem cos wiecej na ten temat :)

 

@vrocker - glownie enviro + visual development czyt. skrypty kolorystyczne, artystyczne komponowanie sceneri poza kocneptem (niemal cos jak set-design w filmowce, etc). Zdarzaja sie postacie oraz inne misc concepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności