Jump to content

narwik

Members
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

About narwik

 • Rank
  Member
 • Birthday 02/14/1979

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Nie wiem, ale wchodził już ktoś na http://smoczemaczety.com/ ?
 2. Projekt który wygląda dosyć obiecująco - renderfarma p2p z systemem kupna/sprzedaży obliczeń w Cycles. http://bitwrk.net/
 3. Niby się dzieje, ale trochę jednak nieśmiało. Znam człowieka, który w pojedynkę robi rzeczy nieznacznie słabsze w CE. Teraz wziął się za Unreala, więc drżyjcie Blur : )
 4. @Olaf Komunikaty dot. preorderu są publiczne na każdym portalu giełdowym. Ostatni tydzień przed premierą = 0.5 miliona zamówień. Mam nadzieję, że do końca wekeendu dojdą chłopaki do 5mln. Trzymam kciuki. Ale oczywiście zgadzam się, że dwa lata temu zaprezentowany na filmikach poziom był... wyżej dopieszczony. Ale można to zrzucić na marketing itepe.
 5. Wiecie co? Ja chyba poczekam na Witchera FX. Kurde, to jest konsekwencja puszczania uber in-game engine trailerów pod targi a nie dla klientów.
 6. To się musi skończyć jakimś serialem. No po prostu musi.
 7. No i w końcu. Już mnie zaczęło zastanawiać dlaczego ciągle korzysta się z markerów. Pewnie skoro to jest takie sprytne, to samo filtruje się z szumów (łokieć wywalony na drugą stronę). Swoją drogą, ciekawe jak się czuje ktoś kto zainwestował w swoje własne motion capture studio.
 8. Dobry pomysł. Efekt lepszy niż CG z Hobbita.
 9. Koszmarna robota w której nie ma nic zabawnego. Baggins w ostatnim wywiadzie mówi, że może w końcu, dzięki łatwości w tworzeniu efektów, ludzie zaczną się skupiać na dobrej historii a nie wybuchach i dinozaurach.
 10. Tego brakuje na codzień. Świadomości wielkiego celu, po co te wszystkie statki latają w kosmos.
 11. Ujęcie za Sokołem jest naprawdę dobre. Generalnie odetchnąłem z ulgą, nie zauważyłem nigdzie, póki co, Jar Jara.
 12. Na minus grają te wyśmiukane ujęcia. Real time to jest real time, chwytasz myszkę i jedziesz. A tutaj tylko slider w lewo i prawo, to po co robić to jako RT.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy