Jump to content

peter_f

Members
 • Posts

  1,244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

peter_f last won the day on September 27 2011

peter_f had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Opole/Czestochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

peter_f's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

580

Reputation

 1. Pardon :) Gratsy dla Was wszystkich! To bez wątpienia najlepiej zrobiony film jaki widziałem. Wizualne arcydzieło i w dodatku bardzo klimatyczny film w duchu oryginału!
 2. tr3buh@ A możesz rozwinąć zdanie o słabych efektach i oczojebnym postpro?
 3. Ogromne gratulacje dla wszystkich twórców Księgi Dżungli! Tym filmem przełamano barierę sztuczności CGI. Absolutna rewelacja i OSKAR w pełni zasłużony! To jest ABSOLUTNIE GENIALNE!
 4. peter_f

  Reel 2016

  Świetna robota!!!
 5. Hej, może warto poczekać do końca roku. W zeszłym roku (ostatni dzień grudnia) kupiłem Quixela - 70%.
 6. Chciałbym zatem być początkującym. Po 16 latach pracy, po opłaceniu ZUSów, kosztów utrzymania rodziny itd. zwyczajnie mnie nie stać na taki wydatek. Szkoda, wielka szkoda...
 7. Niezwykła impreza i wspaniała okazja spotkania z niezwykłymi ludźmi. Wiem, że wiedza jaką przy okazji można będzie posiąść będzie bezcenna ale czy cena 1300 zł za bilet to nie przesada? Jeśli to nie błąd to widzę, że branża celuje w elity. Pozostali (w grupę których się zaliczam) mogą się tylko oblizać. Szkoda.
 8. Dziękuję za pozytywne komentarze :) No to kolejne: Ilustracja okładkowa do Britain at War Magazine - Boulton Paul Defiant - model Wojtka "Klimenta" Niewęgłowskiego. Tekstury, Scena, Ilustracja moja: Hudswell Tragedy - ilustracje do artykułu dla magazynu "Memorial Flight" nt. tragicznej w skutkach kolizji samolotu Wellington i treningowego Martineta. Modele, tekstury, scena i ilustracja moje: Boxart do modelu Hurricane MK IId. Model Wojtka "Klimenta" Niewęgłowskiego, modyfikacje, tekstury, scena, ilustracja - moje: Okładka magazynu Aeroplane Monthly. Model Glostera Pioneer, tekstury, scena, ilustracja - moje:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy