Jump to content

CUKIERASS

Members
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Excellent

About CUKIERASS

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  WaWa
 1. chyba G-dur gra ;P bardzo fajna klimatyczna praca-zastanawiam się tylko czy na gitarze nie trzeba wiecej odblasku od ognia -no chyba ,że nie lakierowana :)
 2. EC -Amen święta prawda a tu bardzo wstępny szkic następnego obrazka
 3. haha nie skumałem oj gdyby jeszcze udało mi się splagiatować dokładnie tego barbarzyńce byłoby cudownie :D -ale wniosek jeden takiego przerysowaństwa nie ma co słać
 4. EC wielkie dzięki?? coś w ten deseń? kurna maleńko mam czasu by to przerabiać ale sproboje
 5. nie wiem czy uda mi dokończyć ten obrazek ale tyle zmalowałem na kolejny "bloodsport challenge" Boszzz ile tu popartoliłem-oświetlenie/anatomia/perspektywa heh no więc oto kaszanka z groszkiem ;D
 6. pierwszy post z 13 strony jest świetny ! klimat na maksa
 7. patent z olejeniem rycerza jest mega! można by rozwinąć w obrazek -> kilku gnomów uwijających się wokół zdenerwowanego/zniecierpliwionego rycerzyka czekającego na możliwość wyjechania w pole,albo taki warsztat przed którym kolejka a w nim praca wre :P (PIT stop rycerski)
 8. @Urbanboogie -dziękuje bardzo -z tą anatomią wiem co masz na myśli, światło postaram się doprowadzić do porządku -dzięki za podpowiedzi.
 9. ok goblin nieco dziś poćwiczył :) i się napiął to tu to tam -wiem ,że aktualnie nie ma szyi,ale kilka elementów chyba nieco lepiej wygląda-choć mam wrażenie,że teraz jest zbyt podpierdziany pędzlem, ale chwilowo na tyle mnie stać :D no to wracam do mazania
 10. Bardzo wszystkim dziękuje i wszyscy macie racje - wiem ,że jeszcze dużo w temacie anatomii itp mi brakuje (co choćby widać na całej rączce goblina) z cieniem na hełmie też prawda. Bardziej przychylam się do zasady B.Rigneya -poćwicz rysunki danej pozy/osoby a potem bez refki spróbuj to odtworzyć-nie udało się?poćwicz więcej (a nie kopiuj) ;) dlatego niniejszym siadam i porysuje kilku karłowatych ludzi i piłkę ping pongową doczepioną do rury po papierze toaletowym :D -i mam nadzieje następna wersja będzie lepsza. EC- za nic przepraszać nie trzeba zayebistą kwestią jest odzew z konkretnymi podpowiedziami a nie cisza :)
 11. EC - dzięki wielkie masz całkowitą słuszność- zacząłem poprawiać -wiem ,że mega ciężko będzie mi oddać światło pod wodą -ale do tego etapu jeszcze daleko -tyle narazie się udało - doszła pirania "Bąbel", torpeda "Willy" i trochę kolorów- minie też dodam bolców kolców itd.
 12. praca z kubkami wyszła super!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy