Jump to content

Sidre

Members
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Sidre last won the day on July 27 2019

Sidre had the most liked content!

Community Reputation

312 Excellent

About Sidre

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sidre

  Bielany gate SRG1

  w realu az takie fajne nie jest :DDDD dzieki
 2. Sidre

  Słodowiec SRG1

  https://sidre.bigcartel.com/
 3. Sidre

  Ratlife SRG1

  https://sidre.bigcartel.com/
 4. Sidre

  Powiśle SRG1

  https://sidre.bigcartel.com/
 5. Sidre

  Bielany gate SRG1

  https://sidre.bigcartel.com/
 6. Sidre

  Aspekt SRG1

  https://sidre.bigcartel.com/
 7. A dziekuje Wam bardzo! tak mam 2 pociechy (synów) no jest zabawnie :D wrzucę jeszcze kilka obrazków-gif-wideo [video=youtube;BPKYO4y-5LE] pozdro
 8. Ciekawie zadane pytanie,chodzi mi o "już"... odpowiadając na Twoje pytanie - wszystko z refek. Nie wliczając F1 i Lancia Stratos używałem jako refek zdjęć zrobionych przez siebie. I chyba nie zamierzam tego zmieniać. Idąc spacerkiem z wózkiem przez Chomiczówke zauważyłem fajnie wyglądającą śmieciarke pod klatką i stado białych mew czekających az coś wypadnie, wydalo mi sie to fajne do tego doszły kolory - ten pomarańcz i zielony - ogólnie spoko, zrobiłem fote , wrociłem do domu i zanim synek sie obudził miałem połowe tego rysunku. Nie przerysowałem foty 1:1 tylko uchwyciłem w rysunku to co widziałem, a fota pomogła podpatrzyć rzeczy których nie zapamiętałem. Po swojemu zrobiłem kompozycje itp. Taka analiza i przetworzenie na własne potrzeby. Wydaje mi sie ze wszyscy tak działają, ja zamierzam.
 9. Dzieki Takie jeszcze ostatnio szkicnąłem.
 10. Dzieki. Nie planuję, planuję go rozwijać.
 11. Siemano. Kilka rzeczy ode mnie. Tutorial który zrobiłem dla 2DArtist Magazine. A to animacja do której robiłem ilustracje. i kilka ilustracji z tego projektu : Client / Piraeus Bank Cyprus Agency / Phenomena Produced & Directed by Caustik Creative Direction / A. Alameddine Art Direction / A. Alameddine Production Management/ D. Adhami Storyboard / M. Dani Illustration / M. Sidorowicz Animation / R. Drehmer Additional Animation / A. Alameddine Audio / Teddy Nasr Music i taki gif na koniec:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy