Jump to content

dyb3k

Members
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About dyb3k

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/29/1986

City (optional)

 • Miasto
  sopot
 1. Ogromne dzięki!! Rep na Twoje konto:) Gierka miodzio:D
 2. Cześć Ma ktoś może wolnego guest passa? Z góry dziękuję:) [email protected]
 3. Świetne jak zawsze. Żadnego Twojego obrazka jeszcze nie przegapiłem:) Dołączam się do pytania IronMacko: Ile godzin na taki obrazek schodzi? Życzę dalszych sukcesów i czekam na więcej.
 4. Przegenialnie genialny. Porównajcie ten film z filmem "Princess" z dwóch niusów przed...
 5. Muszę przyznać, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem wysokich umiejętności rysunkowych i malarskich. Wrzucam do działu inspiracje. Tak trzymać!
 6. Muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony. Trailer robi bardzo dobre wrażenie. Tym bardziej, że zrobiliście ten filmik w tak krótkim czasie. Jedyne co mogę troszkę skrytykować to animacja postaci. Ale przecież to nie apteka;) Gratuluję i życzę powodzenia!
 7. Gratuluję gierki. Niestety nie miałem jeszcze okazji w nią pograć, ale z tego co reprezentują sobą materiały promocyjne to z pewnością jest to gra na najwyższym światowym poziomie. Mnie interesuje ile osób tworzyło tę grę? Ilu było animatorów, concept artystów, modelarzy itp.? Pozdrawiam i życzę kolejnych wspaniałych projektów.
 8. Rewelacyjna praca Michale. Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
 9. dyb3k

  Maya 2012 problemy

  Witam Zainstalowałem sobie triala nowej Majki i niestety nie działa jak należy. Po pierwsze rendering w ogóle nie działa (ani Maya software ani MR). Po drugie nie mogę manipulować tych handlesów przy editable motion trail. Tzn. klucze mogę przesuwać w przestrzeni, ale nie mogę zmieniać kształtu krzywej. Dodatkowo viewport 2.0 działa nie najszybciej, zaś przy odtwarzaniu animacji 2x wolniej niż zwykły viewport. Mam GTX460 z najnowszymi sterownikami. Plus parę innych pomniejszych bugów, które pewnie zostanę niedługo poprawione przez Autodesk. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to z góry dziękuję. Pozdrawiam
 10. No Marian szacun za te linki. Zrobiłeś już coś ciekawego w tym Mesjaszu? Bo ja póki co jestem wierny Mayi;)
 11. W końcu się doczekaliśmy:) Bardzo miło się patrzy jak to Tobie tak łatwo wszystko wychodzi spod ręki. Dzięki za podzielenie się swoim warsztatem. Bardzo inspirujące. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
 12. No dobra też się dałem na to nabrać;) Już jest 1/3 progress baru, więc jednak może coś z tego wyjdzie haha;)
 13. Czy Messiah jest faktycznie szybszy niż programy typu Maya (chodzi mi o odświeżanie animacji w viewporcie)? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym programem? Bo cena jest kusząca...:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy