Jump to content

wesol

Members
 • Posts

  311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wesol last won the day on September 29 2017

wesol had the most liked content!

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wesol's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

179

Reputation

 1. Naprawdę fajne masz prace, ujęcie ze znikającymi żetonami cudo ;) mała rada, przed wypuszczeniem mp4 do YT nałóż delikatnego graina/ziarno na pierwsze ujęcia, bo Ci kompresja gradienty zjadła.
 2. cześć, powinien być efekt bump'a. Aby odpalić displament musisz przełączyć cycles na experimental i w settngs materiału wybrać metodę True. Na obiekt nałożyć modyfikator Subsurf i zaznaczyć Adaptive.
 3. Myślę ze jest to łączenie sił niż przejęcie konkurencji w stylu autodesku. Max od wersj 2018 ma porządny render(może mental nim był ale raczej nie używany) z licencją którą zdecydowanie uderza w corone i vray, ponieważ pozwala tylko liczyć na jednym komputerze co powinno wystarczyć do wizualizacji.
 4. spaliłam mi się karta graficzna, używam głównie do cycles dlatego pytam tu. Chce kupić gtx1070 i zastanawiam się czy jest sens dołożyć do 1080? bo w testach na razie nie widać wielkiej różnicy, a cena sporo droższa.
 5. Można, opcje są w zakładce Textures https://dl.dropboxusercontent.com/u/4261448/trawa.blend
 6. wydaje mi się ze tu masz obszerny tutorial w tematyce. http://samoloty3d.pl/wm-000_p.xml pewnie znasz ;)
 7. Wielkie dzięki! :) Wszystko działa świetnie jak zmniejszyłem skalę, poprawna mi raczej nie potrzebna a zmniejszanie odbywa się na empty wiec mogę "fallow" sobie dostosować. Poprawiłem delikatnie Twój wzór bo jak zamieniłem na coś o nie symetrycznym kształcie to przeskakiwał ze 180 na 0. var+1.5708 if var
 8. cześć, próbuje zrobić efekt meksykańskiej fali. Zamiast ludzi animuje w rotacji sześcian. Chciałbym żeby w momencie najechania okręgu sześcian obracał się o 90* i po odjechaniu wracał do pierwotnie formy(rotacja 0) miej więcej przedstawiłem to na http://imgur.com/a/y3hJS udał mi się zrobić animacje prostym driverem ale nie potrafię zablokować animacji tylko do 90* https://dl.dropboxusercontent.com/u/4261448/rotacja.blend Jak by ktoś miał jakiś pomysł, ew jakie hasła googlować to byłbym bardzo wdzięczny.
 9. Tak jak McGavish pisze musisz ustawić Export path. Masz jakieś komunikat w konsoli? Windows -> Toggle System Consol upewnij się ze nazwa katalogu to render_corona
 10. addon https://bitbucket.org/coronablender/render_corona/get/master.zip corona https://www.dropbox.com/sh/kgzu0cqy903ygmb/AABGI0AanZucdaEKPEOfRwJza/!Standalone/2016-08-22?dl=0 testowałem na 3 kompach i na wszystkich działa.
 11. Jaką dystrybucje polecanie, do domu raczej do nauki i zabawy niż do pracy? Zastanawiam się nad fedorą i centose. Czytałem też ze redhat'a można legalnie zainstalować.
 12. cześć, orientuje się ktoś może czy można zainstalować HOUDINI APPRENTICE na stacji roboczej w pracy, na ktorej są inne komercyjne programy? wersja houdiniego posiada znak wodny i ograniczenie wielkości renderu, więć i tak to jest do nauki. ale zastanawiam się jaką polityke ma producent i nasze polskie prawo. Dzięki!
 13. ctrl + C w premier i ctrl + V w AE. tyle żeby przenieść projekt ;)
 14. w obu przepadkach musisz nacisnąć ctr przy 2 wyborze, przy edga'ch, vertexach, poligonach. w standardowych addonsach znajdziesz Dynamic Spacbar menu, powinno trochę pomóc, ewentualnie zainteresuj się tematem pie menu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy