Jump to content

Soul Master

Members
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Zielona Góra

Soul Master's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Możesz więcej powiedzieć o s 2011? Ile dałeś za swój zestaw, co za podzespoły?
 2. Dziękuję Tobie bardzo floo za konretną odpowiedź. A tak z ciekawości jaką grafikę posiadasz? I korzystając z okazji; co myślisz o zakupie dwóch LCD 27' i podpięcie pod hardware? Czy lepiej dobry 27/24'? W monitorach nie specjalizuję się zbytnio - dlatego pytam. Pzdr.
 3. Dlatego na razie pytam, nie kupuję :)
 4. Korzystając jeszcze z okazji; polecicie jakiś monitor 27' w przedziale 1000-1500? Dzięki "rozpruwacz". To procek jest a co z resztą?
 5. Witam. Od pewnego czasu rozważam złożenie zestawu na przyszłe lata. Myślałem wstępnie o dysku ssd 256 gb, 32 gb z możliwością rozbudowy DDR3, 2tb dysk HDD, grafika nie wiem. Rozpatrywałem również zakup DELL U2711, na razie z dwóch korzystać raczej nie będę. W wyższych półkach niezbyt jestem obeznany, tak więc zwracam się do was z prośbą o pomoc. Zastanawiało mnie jeszcze, czy opłaca się w zbliżonej cenie wybierać MacPro. Zestaw do grafiki wektorowej i rastrowej (In Design, Ps, Illustrator), montaż wilmów AVCHD i after effect + 3ds max.
 6. Rozpatrzyłem to. Rozmawiałem dzisiaj z moim znajomym. Ukończył szkołę plastyczną; teraz jest na studiach. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.. Zobaczymy, może on mi zdoła jakoś pomóc z rysunkami. :)
 7. Nie wiem lucek, czy dobrze zrozumiałem twoje ostatnie zdanie. Miałeś na myśli 'moje' ślady, czy ogólnie.? :P Ale, żeby nie było OFT : Czy w 3ds Maxie można 'tworzyć' za pomocą tabletu.? Czy on jest głównie pod zBrush do rzeźbienia? #Od czego radzicie zacząć początkowemu grafikowi, który zamierza w przyszłości tworzyć modele postaci, otoczenia, projektować lokacje do gry i takie tam? :)
 8. Modeluje. Aczkolwiek, czasem sam projektuje np. wnętrza mieszkań, lub robi na swój sposób daną lokację w grze, czy co innego.
 9. Witam, piszę ten temat, aby zapytać doświadczone osoby, czy : Grafik, który tworzy modele postaci, potworów i innych rzeczy, musi być dobrym rysownikiem? Jak on sobie radzi, gdy nie ma podpory w postaci "rysunku" (projektu). Czy taka osoba może być dobrym grafikiem? Co ma zrobić jeśli niezbyt dobrze rysuje/maluje, a chciałaby tworzyć modele 3d etc. Proszę o wyczerpujące wypowiedzi i podanie argumentów; sposobów jeśli można. - Jak zostać w miarę dobrym grafikiem; lub jak wgl zabrać się za to, nie mając zdolności plastycznych. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Michał.
 10. A jest może jakiś inny sposób.? Czekam na propozycje.
 11. Zmień kolor na inny. Nie podoba mi się. Takie moje zdanie.
 12. Popraw przód, jest zdecydowanie za długi. A jeszcze co do samego przodu, to sam wlot jak i znaczek jest ładny.
 13. Ciekawa 'wizja'. B. mi się podoba twój pomysł, dodasz trochę efektów i uważam, że będzie ładnie.
 14. Prawda lili, ja nadal zostaję przy swojej wyp., abyś poprawił kolory i jej twarz. Bo zacząłeś poprawiać co raz bardziej szczegóły, a nie zauważyłeś jak reszta się zaczęła zmieniać na gorsze. :/
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy