Jump to content

sly

Members
 • Posts

  2,360
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

sly last won the day on August 23 2011

sly had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sly's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Reacting Well Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

574

Reputation

 1. Ustaw kamerę na wprost żeby w HDRce widzieć jakieś geometryczne linie w perspektywie i wyrenderuj 1 kadr. Dalej postępuj jak tu: https://player.vimeo.com/video/300690108 Powodzenia.
 2. Super wygląda animacja. Fajnie, już na początku rzuca się w oczy masa ciała tych diplodoków w tle. Jedyne co mi przychodzi do głowy, co mógłbyś poprawić to animacja T-rexa w biegu - jest zbyt lekki. Antycypację przed skokiem dopracować itd. Poza tym, świetnie. Indyki fajnie biegają. Kamera super. Pozdrawiam.
 3. Sprzed 2 lat, nie wiem czy było ale zostawiam to tutaj. :) Dawn of the Planet of... making-of
 4. Świetna robota. Na koniec animacji uśmiechnąłem się szczerze. Pozdro.
 5. Z tym gadżetem Mikołaj w tym roku nie zaprząta sobie głowy uniformem. :) Pozdrawiam.
 6. Pomyślałem że się podzielę: Przy eksporcie do sekwencji PNG podałem złą nazwę pliku docelowego - render był poprawką do istniejącej już sekwencji. W rezultacie kilkaset plików miało inną nazwę. W windowsie brakuje narzędzia do masowej zmiany nazw, jest ono jednak w darmowym Total Commanderze, "Narzędzie Wielokrotnej zamiany..." Pozdrawiam.
 7. A, spoko spoko. Miałem na myśli komplement [że profesjonalna robota] - nie wytykanie "amatorstwa". Swoją drogą "amator" to piękne słowo, oznacza kogoś kto darzy coś miłością. :)
 8. Wow. Super reklama w klimacie komedii. Reżyseria i montaż można by dopracować, ale reszta elementów i model obcego świetny. Scenariusz MEGA fajny. michalo nazwał Cię amatorem [w kontekście profesjonalizmu] - myślę że błędnie :D Pozdrawiam.
 9. sly

  Reel 2016

  Jedwabisty reel.
 10. Pani z Salem - świetna. Pozdrawiam i powodzenia.
 11. Slate Material Editor spowalnia pracę, zmiana parametrów powoduje lag? [np. przy użyciu Quicksilver Renderer + fraktalnych map, Falloff map itd.] Okno Material Editor -> Options -> [odznacz] Enable Global Rendering. Pozdrawiam.
 12. Bardzo fajnie mi się oglądało taką reklamę w oczekiwaniu na 2 minutowy poradnik kulinarny. :D Bardzo ładne kadry. Pozdrawiam.
 13. Świetna robota. Gratulacje. Pozdrawiam.
 14. Kilka dni minęło ale: Ja mogę polecić Ci RSMB [RealSmartMotionBlur] - plugin doda motion blur tylko tam gdzie będziesz potrzebował w momentach tego szybkiego ruchu kamery. Ustawisz sobie na klatkach kluczowych natężenie i czułość itd. Plugin może zgadywać ruch z sąsiadujących klatek albo z informacji wyrenderowanych jako "vector" pass z 3d. Renderując animację do pliku RPF będziesz miał możliwość zapisania passów typu vellocity, z-depth itd w jednym pliku a jakość obrazu w passie podstawowym-kolor jest jak TIFF. Pozostaje spowolnić ruch kamery. Pozdrawiam.
 15. Adku, wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia. - - - Połączono posty - - - P.S. zapomniałem o confetti... :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy