Skocz do zawartości

Logo i Design


3rdtrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiesz, to logo jak dla mnie ma za dużo jakiś kolorków i jest cieżko rozpoznawalne, bo nawaliłeś tam za dużo detalu.

I ta 44 jest niewidoczna. Po pierwsze ginie w skali loga (nazwa nie może zanikać w kompozycji) a po drugie czcionka jest maxymalnie nieczytelna.

Inną sprawą jest fakt, że użyłeś kolesia z deska na logo skateshopu. Jak mnie uczyli robić loga to podawali taki przykład za szczyt naiwności.

Swoją drogą estetyczne bardzo to logo.

A disajn baardzo pospolity. nie napracowałeś się zbytnio. Na pierwszy rzut skojarzył mi się z darmowym stylem do phpBB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie napracowalem sie przy designie, robilem go kilka godzin, tyle mialem czasu na wykonanie.

 

Co do loga:

Postaram sie zrobic nowa wersje. Te 44 to nie czcionka, a graffiti mojego autorstwa(jesli tak to mozna okreslic). To dopiero pierwsze podejscie, wiec dzieki za porady. Na pewno sie przydadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie logo podoba, ale to graffiti,ciezko sie dopatrzec tam tych 4,

Kiedys sam malowalem i przypomnialy mi sie pierwsze kroki i tzw. bubel styl

osobiscie polecam ci zrbic logo bardziej na prostych liniach odpowiednio powykrecanych.

Kolor srebra moze zostac.

 

 

 

pozdr..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie napracowalem sie przy designie, robilem go kilka godzin, tyle mialem czasu na wykonanie.

Kilka godzin?? Jakby wszyscy mieli coś takiego robić kilka godzin... to nikt by z tego nie wyżył...

Przeciętnie 3,4 godziny (majac pomysł) wystarczy na wykonanie naprawdę graficznie skomplikowanego lay'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siebie w sumie nie bronie, wiem, ze nie jest dobry(a przynajmniej nie jest tym, na co mnie stac). Odnosnie wykonania, zgodze sie ,ze mozna wykonac ladnie wygladajacy design w kilka godzin, ale jak sam napisales majac juz wczesniej jakis pomysl. W tym wypadku musialem opracowac na kartce design, pozniej go stworzyc w ciagu kilku godzin.

Co do reszty uwag, dzieki za krytyke przyda sie na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności