Skocz do zawartości

bardzo ważne


gordon13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem o co ci chodzi?? Nie ma i nie będzie czegoś takiego jak Windows 2003, teraz najnowszy jest Windows XP, a w produkcji znajduje się jego następca Windsows Longhorn, ale na pewno nie będzie on się zwał 2003, numerki skończyły się wraz z winem 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

moim zdaniem bedzie chodzil,

choc moze troche wolniej.

Kiedys mialem maxa na Windows2000 Advanced Serwer i chodzil dobrze.

 

mysle, ze mozna dobrze wykozyscac rozpoznanie 32 procow,

ale na codzien polecam W2k , czy XP

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na stronie microsofta to jest oparty na jądrze 64 bitowym a nie tak jak reszta na 32 bitach co powoduje owiele szybszą osługę ramu, grafiki itd. więc warto spróbować bo może się okazać że będze śmigał owiele szybciej niż w XP tylko tżeba jeszcze sprawdzić czy ruszy po tym systemem bo w nim jest to samo jądro co w reszcie tylko ulepszone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

nie, ale podobo bedzie Corel 15 i Qyakie 5

 

A co do XP - to dla mnie po windows ME drugi NAJGORSZY system micro$oftu.... dziala wolno, wiesza się, jestem przeciazony. za duzo \"efektow\" po co to inistlowac? zeby zobaczyc przezroczyste tłó pod nazwą ikonki i zielono-niebieski pasek zadan? Windows 2000 (z service pack 3) rządzi.. to system dla NAS, a nie jakiś tam zagrzybiały microshit IKSPE...

opamietajcie sie.. inny akspekt to pamieciozernosc... przy wylaczonych bajerach ze 100 mb ramu sam wpieprzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swięte słowa Karawan ME i XP to największe nieporozumienie z obozu Microsoft - - - a co do 2000 (oczywiście z SP3 i tak daley) to jest dla mnie najlepszy chociaż jest pare rzeczy które mnie drażnią:mad: ale pracuje na 2000 już ze 3 lata i jeszcze dłuuugo będe go eksploatował [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat jaki win lepszy 2000 czy xp mozna wiele godzin sie klucic, a przeciez te 2 systemy sa do sibie bardzo podobne z tym ze win xp ma wiele bajerow przeznaczochynych dla domowego uzytkownika, cieszy oko i takie jest jego zadanie. ma wiele poprawek w porownaniu z 2000 i wszystkie te pamieciozerne bajery mozna wylaczyc ale trzeba umiec jak to Andree powiedzial skonfigurowac a z tym niektorzy problemy maja. odkad uzywam xp nie widzialem aby mi sie zawiesil komp a uzywam dosc dlugo (juz jakies 1,5 roku) i tylko 1 reinstalka, wiec texty typu ze xp to smietnik sa mocno nienamiejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności