Jump to content

Athlon vs Athlon


honzik

Recommended Posts

Rok temu kupiłem sobie nowy komp z Athlonem XP 1800, 512 ddr\'a i tak daley...[rotfl2], wszystko hula bardzo przyjemnie i wogóle. Pewnego dnia (jakieś trzy miesiące temu) resetując komputer przyjrzałem się wszystkim pięknym komunikatom BIOS\'a towarzyszącym uruchamianiu komputra. Otóż, zobaczyłem że w środku mojego kompa nie ma procesora Athlon 1800 XP a jest Athlon 1800 MP. :o Myslę sobie: albo w serwisie ktoś się pierrr....dykną, albo ja źle widze. Wrzuciłem jakies programiki diagnostyczne i dalej widze Athlona MP. Więc pytam jaka jest różnica między XP a MP (oprócz tego że montuje się je w serwerach wieloprocesorowych i tak daley)?????

Link to comment
Share on other sites

taka że jestes do przodu jakieś 400 zeta, bo taka jest rożnica między mp, a Xp co do budowy to mp ma połączone mostki l5 i tyle. a i zdejmijcoolerka i sprawdz na procku, czy masz mp, czy tylkoktoś mostki połączył.

Link to comment
Share on other sites

Wow koleś gdzie żeś kupował tego kompa?? Daj jakieś namiary na ten sklep :-)) no i wyślij chłopakom jakieś kwiaty w ramach podziękowania za \"udaną transakcje ;-). A na twoim miejscu sprzedałbym tego procka i kupił szybszego XP np. 2600 +

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy