Skocz do zawartości

jak polepszyć jakość tekstur w blueprintach w oknie maxa


dawcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poszukaj na forum bo napewno nie szukales ...

 

bylo juz chyba z milion raze ze az to sie chore robi

 

i do innych co chcą pomóc pisząc tu odpowiedz zeby sie z tym wstrzymaly ... bo to jest czyste lenistwo w dobie desperacji ;]

 

sikham - no lepiej jest czekac na takie tematy zalewajace dzialy ... za jakis czas to nawet przy tworzeniu watku nie sposob bylo by ich nie zauwazyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale moze sie cos zmieniło od ostatnigo czasu...technika idzie do przodu:) również jezeli chodzi o wygładzanie w viewportach:D))))

taaa ? a to dziwne bo pierwsze słysze żeby coś sie zmieniło w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Prosto i skutecznie - otwieramy "Materials Edytor" wybieramy wolny slot i nadajemy mu blueprinta, jedziemy na sam dół do "Direc X Menager" i zmieniamy na "Metal Bump" w "Ambient & Diffuse" zmieniamy "Teksturę 1" na nasz blueprint i wszystko gotowe.

Efekt super!!! Powodzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Sorrka ale jak zjadęna sam dół to nie mam tam direc X menagera tylko mental ray connection i dynamic proparieteis :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Drodzy forumowicze, wiem że to co mam zamiar napisać oburzy wielu z Was, ale niestety przeglądając forum i posty wiele razy natknąłem się na wypowiedzi dotyczące pytań które wielu z Was uważa za bardzo głupie. Ja też mam pytanie czy Wy mądre głowy nigdy nie zaczynaliście? Coś mi się wydaje że niejeden z Was nadal niewiele potrafi. A może by tak przy okazji krytykowania pytań wskazać miejsce gdzie można zobaczyć Wasze super prace świadczące o super umiejętnościach?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Drodzy forumowicze, wiem że to co mam zamiar napisać oburzy wielu z Was, ale niestety przeglądając forum i posty wiele razy natknąłem się na wypowiedzi dotyczące pytań które wielu z Was uważa za bardzo głupie. Ja też mam pytanie czy Wy mądre głowy nigdy nie zaczynaliście? Coś mi się wydaje że niejeden z Was nadal niewiele potrafi. A może by tak przy okazji krytykowania pytań wskazać miejsce gdzie można zobaczyć Wasze super prace świadczące o super umiejętnościach?

Pozdrawiam.

 

fajne masz podejscie ;] trzymaj tak dalej ... (bosz)

 

ja jak zaczynalem to tez spotykalem sie z takimi odnosieniami do "szukaj" i "F1"

gdybys tu troche pobyl to wiedzial bys o co w tym wszystkim biega ...

 

do wszystkich wielce oburzonych - "szukaj" i "F1" nie znaczy ze skazujemy was na jakies stracenie ... to norma i z tego nalezy sie uczyc ... forum jest b.przydatne dla metod nei konvencjonalnych lub do pytan na ktore odpowiedzi sie nie znalazlo (jesli ktos wogle szukal)

to nei przedszkole gdie jak dziecko zsika sie w majtki biegnie do przedszkolanki ... wiekszosc z was jest na tyle dorosla aby mogla wtrącic do swego troche wiecej inicjatywy niz udramatyzowanie problemu ... takie panikowanie zazwyczaj jest przeobrazane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne masz podejscie ;] trzymaj tak dalej ... (bosz)

 

ja jak zaczynalem to tez spotykalem sie z takimi odnosieniami do "szukaj" i "F1"

gdybys tu troche pobyl to wiedzial bys o co w tym wszystkim biega ...

 

do wszystkich wielce oburzonych - "szukaj" i "F1" nie znaczy ze skazujemy was na jakies stracenie ... to norma i z tego nalezy sie uczyc ... forum jest b.przydatne dla metod nei konvencjonalnych lub do pytan na ktore odpowiedzi sie nie znalazlo (jesli ktos wogle szukal)

to nei przedszkole gdie jak dziecko zsika sie w majtki biegnie do przedszkolanki ... wiekszosc z was jest na tyle dorosla aby mogla wtrącic do swego troche wiecej inicjatywy niz udramatyzowanie problemu ... takie panikowanie zazwyczaj jest przeobrazane ...

 

 

Masz rację F1 i szukaj jest bardzo przydatne i sam tak zaczynałem, wiele mi to dało i wiedzy i satysfakcji.

Ale niestety odnoszę nieodparte wrażenie że wielu jest tu tzw. gadaczy co to niby wiele potrafią i dlatego obstaję aby przy okazji krytyki wskazywali miejsca gdzie można zobaczyć ich prace.

Niestety zdarzają się ludzie którzy idą na łatwiznę i zamiast poszukać zadają pytania które wydają się banalne – tak było i będzie.

A tak przy okazji metody niekonwencjonalne??? Czy Ty spotkałeś się z takimi rozwiązaniami na tym forum? Bardzo rzadko spotyka się tu metody czy rozwiązania niekonwencjonalne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację F1 i szukaj jest bardzo przydatne i sam tak zaczynałem, wiele mi to dało i wiedzy i satysfakcji.

Ale niestety odnoszę nieodparte wrażenie że wielu jest tu tzw. gadaczy co to niby wiele potrafią i dlatego obstaję aby przy okazji krytyki wskazywali miejsca gdzie można zobaczyć ich prace.

Niestety zdarzają się ludzie którzy idą na łatwiznę i zamiast poszukać zadają pytania które wydają się banalne – tak było i będzie.

A tak przy okazji metody niekonwencjonalne??? Czy Ty spotkałeś się z takimi rozwiązaniami na tym forum? Bardzo rzadko spotyka się tu metody czy rozwiązania niekonwencjonalne.

Pozdrawiam

 

metody nie konvencjonalne ? heh ;] przejzyj caly dzial rendering od dzialu vray po Brazil ... znajdziesz tam kupe informacji na temat problemow nie opisanych w manualach pluginow i softow jak i rozwiazania ich przez samych uzytkownikow nie przewidzianych przez producenta ... (czasami sie tak zdaza)

 

co do dawania linkow do prac ... przesadzasz i to mocno ... ale nie mam zamiaru kontynuowac tego tematu tak jak to juz powiedzialem dla Leru ... takze przykro mi jesli odczuwasz taka atmosfere ... trzeba na to inaczej spojzec ... i mam nadzieje ze nieco zeczy ci wyjasnilem ...

 

ale konczmy juz bo to nie jest odpowiednie miejsce na takie rozmowy jak tez sam temat moze toczyc sioe bez konca ... niektorzy poprostu uwazaja swoje metody ... to kwestja gustu ... czasem nalezy na to patrzec z przymruzeniem oka ...

 

no i jesli mozna bylo by to chyba ten watek jest juz wyczerpany ... odpowiedzi padly ... jak na temat tak i nie na temat ... wiec mozna bylo by go zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności