Skocz do zawartości

Postać 3D: taki niby potwiór


wooka

Rekomendowane odpowiedzi

okej to sprawa wyglada tak:

 

Oto 2h pracy nad modelem wszelkie k&k mile widziane. Narazie nie ma wielu szczegolow ale beda.

 

Ale sluchajcie teraz.. mam taki problem przez ktory robota trocha stanela w miejscu.. bo jak cokolwiek zaznacze to nie ma tych pieknych kolorowych strzalek tylko takie chudziudkie szare jak przy zaznaczeniu. jak to wylaczyc bo mi to strasznie prace utrudnia..?

 

pozdrawiam serdecznie ^_^

 

...kurcze zaraz zamieszcze obraz bo cos mi sie posypalo.. ale moze w miedzy czasie mi pomozecie z tym problemem.

 

no i prosze to jest jeszcze ze wczoraj nie zrobilem prawie nic nowego.. ale pozwolcie ze cos opowiem.. ta wudluzona szczeka bedzie bez warg bezposrednia z niej beda wyrastac dlugie grube zeby a dolna szczeka sie pod nimi schowa. Troche jak czaszka ale nie dokonca:P

goblin.jpg

To by bylo na tyle. Dzieki hindus za pomoc. Juz wszystko gra!

 

hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

edytuj pierwszy post i daj na dole na dodanie załącznika :P i daj jakis jpg do 70kb i pierwszy załącznik jaki dasz w pierwszym poscie tworzy miniaturke ;) btw działają ci strzałki :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kurcze sie robi ten zalacznik bo zadna tam funkcja mi nie pasi... ja nie wiem jakis gupi jestem.. :P pliz help.

 

a strzalki juz dzialaja pisalem w pierwszym poscie ze juz ok :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności