Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok są zlecenia:

Sory ze nie uwzglednilem tabelki Darkelfa...

I tak ktoś bedzie to wrzucał na stronke, co do postaci rzecz jest dosc prosta, wszyscy oprócz szefa malo szczegolowi 4-5 (kolo 1000 f) poziom, szef troche bardziej sczegółowy 3-4 (kolo 1500 f) w/g uznania.

O ilość polygonów chatek pytać Sylwiusza, zaznacze tylko że chatki powinny być quarkowe (?)...

 

http://www.felav.republika.pl/Dok1.doc

 

karczma bedzie juz otexturowana w quarku jak tylko zalatwie q2 (chyba niedziela), bo quark mi wymaga jakiejs tam podstawowej texturki...

 

W tygodniu zrobie sobie ten dab, kwiatki, trawe, kamyczki i zagrode, tak dla odprezenia bo juz mam dosc quarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba sensu robic osobnej texturki drewna na kazdy drobny object mysle ze trzeba zrobic 3-4 uniwesalne texturki drewna na takie duperelki i tym je pooklejac, z takim zalozeniem nie do konca zgadzaly by sie mebelki w karczmie ale to jest tylko otwarta kwestia.

 

Co do tego co chciałem zrobic:

 

dąb

szyld

kwiatki

kamyczki

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kompa narazie(dzisiaj wieczorem pewnie sie wyrobie) wiec tabelka troche stanela, ale jak ebdzie to juz wiem co zupdatowac :)... felav, tamte obiekty dodaje :). Mw4d, tez dolacza do timu? (bo nie wiem :D)...

jezeli tak, to zagrode daje mu.

i blagam was, zaczynacie jakis obiekt, to nie robcie mrocznie nikogo o tym nie powiadamiajac(powiadomcie tylko mnie :D)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d: dodam cie, w danych wpisuje te z max3d...

felav: jezeli cos ebdzie skonczone, to postaram sie to skasowac, albo, dla lepszego efektu wizualnego(ileee zesmy juz zrobili :P) bede zamienial na zielono :D.

 

Dolaczam sie do apelu, wysylajcie stuff Pablowi...

BTW, cos sie czif nie odzywal dawno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zRÓB następunące czynności:

1. nadaj im uvw map

2. nadaj unwrapa

3. zrób sobie renderek siatki (chyba poprzez wciśnięcie 0 lub zrób jak ja to robię poprzez printscreen i daj to do jakiegoś programu graf. w którym robisz teksturki)

4. użyj obojętnie jakiej teksturki drewna w prog. graf. i pobródź ją barzdo :D - najlepiej w szopie pędzlem nieregularnym i ciemnym kolorem:D

 

reszta to już pracka w maxie - nadanie materiału i ponowne uruchomienie unwrapa i dostosowanie siatki do utworzonej mapy:D

 

 

Aha a tutaj znów coś ode mnie - przykładowy model harpii 1458 faces

:D

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego mi wiadomo padla baza danych ogolnie zauwazylem ze serwerek nei jest zbyt dobry czeste wysypy strony sa spowodowane dupnym serwerkiem radzil bym zmienic na jakis lepszy moze byc nawet jakis darmowy albo zrobimy skladke na jakis dobry serwer z domenka .pl albo .com pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dodam w animacji pare dodatkowych opcji, ktore powinny rozwiac watpliwosci :)...(narazie musze je dokladniej wymyslic)...

a co do animacji, to prsosze przy obiektach wpisywac takze jakie animacje maja byc w tym obiekcie :/...(te co sa napisane przy postaiach w tym momencie wymyslalem sam, wiec nie wiem czy sa dobre ;D...

 

acha, przybylem zeby pokazac moj modelik ktory zrobilem dzisiaj w okolo 2h... jutro go bede unwrapowal, a pojutrze moze tekstura(jak zdobede spowrotem cd z adobem, bo nie mam obecnie :/)...

konik1.jpg

konik3.jpgkonik2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności