Jump to content

RadX

Members
 • Content Count

  873
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About RadX

 • Rank
  Member
 • Birthday February 17

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. RadX

  Hej hej co tam słychać ? Dawno,żeśmy nie gadali zniknołeś tak nagle. Ja sobie jestem obecnie IT managerem w 2 firmach za rok powinienem skończyć studia Politechnikę Warszawską - Informatykę (Inż'a - lepiej późno niż wcale ;) ).

 2. Robocik ma ostre płaskostopie :D
 3. RadX

  animacja:Tawerna

  Nononono zapowiada się fajny filmik :D
 4. Tjaaa od razu widać,że robiony bez szkicu i odbiega od innych twoich prac.
 5. BLZ- "Perfekcja niektórych kompozytorów doszła do tego stopnia iż czesto producenci filmu decydują sie użyc właśnie tylko przygotowanego przez kompozytora dema(po koncowej obrobce) jak wersji finalnej scieżki. po prostu nie oplaca sie zaplacic jak za zboze jesli roznica w brzmieniu wynosi mniej niz 5/10%." Trudno ocenić czy to źle czy dobrze ale napewno taniej i łatwiej ale to nie to samo :( bo często te 5/10% dużo daje szczególnie dla audiofili (stąd powrót do teoretycznie gorszych ale za to mających "charakter" LAMP) niestety dla muzyków symfonicznych większość z nas zadowala się po prostu bardzo dobrą jakością. Ale ale ale pasji muzyka nic nigdy nie zastąpi i dlatego największe wrażnie robią koncerty kiedy grają na żywo prawdziwi muzycy nawet w rodzajach muzyk z grunta elektronicznych jak HH czy Techno :) i im podległe :)
 6. RadX

  PhantomRacer...

  Bez Fizyki Mi Tu !
 7. Odpalił mi się tylko http://mellodeque.art.pl/download/mellvocodertest.mp3 i powiem szczerzę,że mi się nawet podoba brzmi to jak TANK z Q3. :)
 8. UWAGA powiem coś odkrywczego ! a nie zauważyłem,żeby ktoś to napisał ale wg. mnie PODSTAWĄ prawdziwej muzyki filmowej to: kawał instrumentu + (w tych czasach) cyfrowy recorder (nawet nie nutki a dzwięk w najczystrzej postaci wydobywający się początkowo z 1 instrumentu) a tak z innej beczki to SB Live 5.1 to już kawał dobrego sprzętu do robienia amatorksiej muzki klucz tkwi w bankach midi i zabawie z efektami EAX :)
 9. Hehehehe tylko ktoś nam buchnoł statuetkę :D
 10. Dokładnie ludziki w garniakach a my takie 2 utopki :D na szczęścię nie tylko my :D no i było WINKO ! ;D Leander dobrze,że spaliłeś i jakbyco to ćśśśśśśśśsza ten stół uległ samo-spaleniu a nas tam w ogołę nie było ;] byliśmy gdzie indziej ;D Denerwującym był fakt,że masa ludzi poszła tam na darmowy pokaz Sky Capitana a premiera "Sztuki spadania" była dla nich przykrym obowiązkiem,którego "nie mogli ominąć" :/
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy