Jump to content
giorgione

Anioł: Walka z diabłem :)

Recommended Posts

Elka witajcie

Oto moja wersja tego czegoś:D

Poniżej szkic - postaramm sie uzyskać cos z tego w 3d jak dobrze pójdzie:D

(A tak po cichaczu powiem, że mam zamiar zrobić to też w 2d:D)

Pozdr

Giorgione

Sliczny szkic, ale zero dynamiki, emocji, klimatu. :/

Jezeli on ja trzyma w gorze za szyje, to... tego nie widac.

Bo to dop[iero początek szkicu - i nie ma tutaj jeszce emocji:P

Drug nie zauwazyłeś jaja ona twarda - nawet nie wzdygała sie na widok węża i tego podneisienia do góry.

A tak przy okazji to tylko wstępony szkic - ostateczna wersja moze luedż zmianie - najpierw musze to zrobić w 3d:P

Pozdr

Giorgione

Ona wyglada raczej, jakby spala;)

Zycze Ci, zebys nie polegl i stworzyl zacna prace:)

God speed!

tiaaa jak zwykle szkic pikny ;) tylko aniola zrobilbym hmmm probujacego wyszarpnac sie lub cos podobnego bo tak teraz to sobie dynda :D, a

co do diabelka to gdzie ma skrzydla ? :(

powodzonka abys skonczyl cala pracke bo widze ze sporo bedzie robotki ;)

hehe jesce raz ... widze ze podobal sie kruk ;) hmm niebonowaja mi sie \"te pierscienie\" na reku diabelka, hmmm czy jej mieczyk wypadl z raczki ?, bardziej rozpostarl skrzydla, ten mieczyk diabelka bardziej ustawil do ciosu pchniecia niz tak taj teraz trzy go pokazowo, moze jedna noge aniolka ustawic do kopniecia, hmm moze wiecej jakis ochraniaczy dla niej ... ciekawe jakie tlo walniesz ;)

oooo [lol2] ale sie rozpisalem, to twoj koncept wiec zrobisz jak uwazasz ;) nie chce za mocno mieszac ;)

To ucho \"aniołka\" cosik mi nie pasuje takie \"elfowskie\", no ale ja prawdziwych aniolow nie widzialem i mozliwe ze maja takie uszy :P

tylko nie zepsuj jej tych pełnych piersi! :)

...kiedy już zaczniesz modelować....

powodzenia i do usłyszenia...

Myślę, że będzie rewlka... mi się takie podejście bardzo podoba.. nikt tu nie ma przewagi.. gdyby aniolek się wyrywał albo dyndał, to by oznaczało że dostaje w dupęm a takie ujęcie sprawy jest jak najbardziej trafione. No i koncept REWELKA... choć kadr troszku jeszcze dopracować trzeba

nie za szybko to robisz giogi? model wypasiony ale daj bipeda bo az sie przykro robi jak sie na taką deche patrzy :)

swietne strasznie masywnie zbudowana i to mi sie w niej podoba piekne skrzydelka

ponetna z niej dama ;)

wow !! full wypas :D

bardzo ladna postac tylko: pokaz zblizenie twarzy.

I GDZIE TAK PEDZISZ !!??

Miecze bardzo dobre, podobnie jak anioł, choć na razie skrzydła dziwnie wyglądają, ale to chyba kwestia braku mapowania...

WOW :O Ale du.. tzn ale fajny anioł ^^ Rewelacja =D

Nie wiem, może mi się tak tylko zdaje, ale ona takie usta ma jakieś jak ta co grała w Tomb Raider nawet nie pamiętam(wyleciało mi z głowY) tj. duże, a jakby miała węższe i szersze usta może by ładniej wyglądała tak bardziej lekko czy coś :] Tak jak wyżej - pokaż jak wygląda twarz z bliska

Jej...powdziwiam Cię za prędkość...no i jeszcze wykonanie...ah...pikne...:)

pozdr

yyy aniolek wybrykany w kosmos strasznie mi sie podoba czekam na diabelka !!!:) pozdrawiam Swietna robota

Niżle wygląda jak na sam początek, dotychczas przypuszczałem, że najlepiej robisz smoki i podobne... rzeczy... ale teraz zdecydowanie zmieniłem zdanie :))))) Jak na razie to zapowiada się na pretendenta do award\'u :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy