Skocz do zawartości

Anioł: Walka z diabłem :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie Ci idzie... Może byś w końcu pokazał coś z aniołka...? Diabeł jest świetny, dopracowany, jedyne, do czego mogę się przyczepić, to charakter twarzy - mało szatasńska :D. Pozdrawiam i miłego wygrywania tej bitwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj że o końcowym efekcie decyduje kilka elementów nie tylko ładny modeling, i nie można ci w tym temacie nic zarzucić... nie osiadaj tylko na laurach a trofeum bedzie twoje ;) weź sie pożądnie do roboty, pokaż effekt twoich tygodniowych zmagań z modelingiem:D narq

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - a największy problem znów będzie z odpowiednim światłem i doborem materiałów :/

No trudno ale to później.

na razie początek mapowania aniołka - zostało tylko całe ciało - reszta już za mną :)

 

aha ustawienie niektórych piór ulegnie zmianie - bo dziwne prześwity sie robią - no i moze jeszcze troswzkę zagęszczę. :)

zobaczy sie na razie takie ujęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów zapomniałem że mniałem lekko poprawić jej buźkę - no dobra to następnym razem - pod koniec tygodnia popstaram sie w pełni zmapowac aniołka i no zriggować - pozostanie tylko diabełek :) ufffffffffffffffffffffff [lol]

 

little ninja - to przez to dziwne cieniowanie area shadows - czasami dziwne cienie powstaja:) - ale dzięki za uwagi

 

pozdt

giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm... Wiesz co? dziwie sie, ze mam w ogóle czlność mówić coś takiego przy poziomie mojej pracki, ale... Wydaje mi się, że powinieneś jeszcze popracować nad geometrią, po prostu poziomem ten aniołek wydaje się być gorszy od diabła, jakbyś mu więcej czasu poświęcił, a to anioł jest tematem pracy... no to tyle pieprzenia bez sensu, bo i tak w sumie jest piknie ;D. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee.... no jaka praca jak bym patrzył na jakiegoś prowesionaliste :o....!!!! A tak po za tym tena anioł i diabeł wyszli zajebiscie a co do mieczy jakoś malutki ten miecz anioła oki ja czekam na dalsze udate.. i jestem pełen podziwu :O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Giorgione trzeba przyznac ze modeling super ale nie jest najlepiej z samym wyrazem postaci. Jakby ten diabel trzymal manekina. Jej cialo w ogole nie stawia oporu i twarz nie ma grymasu. Nawet troche jej nie drgnal kacik ust ktory powinien podchodzic az pod oczy w takiej sytuacji. Mowie tak bo widze ze juz polozyles jakies ciuchy a przciez chyba powinno sie najpierw pozy odpowiednie jej nadac a dopiero potem dawac deformacje ciuszkow.

 

Tak pozatym jest spoko. Mam nadzieje ze rendering bedzie naprawde wypasny i ze naprawde pokazesz co potrafisz (moze bys sie skusil na jakiego renderera innego niz scanline ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione ta szyja rzeczywiście jest zbyt krótka, to nie jest kwestia area shadows ; kiedyś gdzieś czytałem, (chyba velazquez tak mawiał), że szyja u kobiety nigdy nie może być za długa; potem widywałem na obrazach prawie łabędzie szyje, i rzeczywiście - podkreślało to kobiecość ... także śmiało możesz wyciągnąc co nieco w tym miejscu.

 

stopy też i się nie podobają, takie mało kobiece,jak u goryla - zwęziłbym je nieco i srócił ... oczywiście wtedy mogą być bardziej widoczne inne zwałki w proporcjach, lecz cóż ... takie życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta panienka ma troche przykrótkie przedramie, dziwnie to wygląda. do szyji mam te same uwagi co koledzy, zdecydowanie za krótka i dziwnie wcięta, ta kreska na piersiach też nie teges ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie cos wrzucę :/

chwilowo mam problemy z systemem :/ i z diabłem bo gdzieś zniknął mi cały zmapowany obiekcik i musze go mapowac od początku :(

ale już sobie zaplanowalm czas na dalszą prackę

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom diabeł juz mapowany i kończę riggoac - pokaże niedługo - a na razie macie tutaj początki tła - oczywiscie światło będzie zmienione - i most bardziej detaliczny, no i teksturki trza zrobić (z wyjatkiem nieba - nad tym sie sporawo pomęczyłem i prawie jest takie, jakie sobie wyobrażałem:).

Jak mi to wszystko komp pociągnie to będe happy:D

 

Pozdr

gorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie giorgione ... nie rób takiego ujęcia bo zgubisz gdzieś postacie; w tym momencie eksponujesz scenę a nie to jest celem bitwy; zrób walkę anioła z diabłem w tych ruinach, ale zamknij ich w ciasnym kadrze.

 

p.s. jak zrobiłeś chmurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no jakos dziwnie.

Tło to chyba poprawisz co? bo tak jak teras to nie moze byc. Poza tym to czy nie jest za ciasno w kadrze?:)?. NO ale pracuj ciekawe jak to wyjdzie, ciekawi mnie jak \"wbijesz\" postacie w to tło.

 

walcz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wasze opinie - postaram sie do tego dostosować.

 

Nom - do poniedziałku mam czas - później płyta główna idzie do naprawy na 2 tygodnie :/

 

Więc w najbliższym czasie wrzucę jak najwięcej.

 

Prawie skończyłem unwrapa aniola - no i mam 3/4 unwrapa diabla - wiec pozostaną mi jedynie teksturki - no ale to zrobie sobie w innym miejscu - jak nie będzie kompa.

Może dotrwam z tą bitwą i uda mi sie skończyć ale krucho to widzę:/

 

Jeszce raz dzieki za opinie :P)

Trzymajcie się.

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przewidziałem:/

kompa nie będę miał na 2 tygodnie - płyta główna poszła :/

wrzucam moje sosatnbie postępy:

 

anioł:

rigging 100%

mapping 100%

unwrap 100%

texturing 0%

 

diabeł:

rigging 80 %

mapping 90%

unwrap 25 %

teksturing 0%

 

Otoczenie - bym zaczął od nowa no ale w tym wypadku :/

a poniżej te renderki - jeśli cokolwiek będzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione, nie poddawaj sie. Zapytaj w serwisie, może mają jakieś mobo do pożyczenia?

A teraz kilka słów co do tła i ustawienia postaci:)

-ten portal zupełnie mi nie pasuje. Zostawiłbym gołe skały.

- Jak anielica będzie miała skrzydła to zasłonią one całe tło. Spróbuj przesunąć postacie w tył i troszke w dół.

Tyle ode mnie

pozdr

kozioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności