Skocz do zawartości

Postać 3D: Nowy potworek.


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio szkoła strasznie opóźniła jakiekolwiek pracki dla przyjem ności.

Ale egzaminy juz sie skończyły i wracam z nowymi prackami :D

Na początek taki sobie potworek:

on3.jpg

on4.jpg

on5.jpg

on6.jpg

on7.jpg

on8.jpg

on9.jpg

 

Z tego co pamiętam to ma z 3 tysiaki trójkącików - dokądne dane podam wieczorem. Postać robiona z głowki bez szkicu dlatego miejscami nieprzemyslana - jak choćby pazury przednich łap.

Jak znajdzie się duuuużo wolnego czasu - zrobi sie mapowanie i jakąś teksturkę. Na razie sam obiekt.

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm bardzo interesujacy design, chociaż przyznam że trudno mi jeszcze stwierdzić czym to jest :|, szczególnie przez tą część na jego biodrach. W jaki sposób to ma z założenia się poruszać? To latać ma, tak? (te elemety z tyłu przypominają mi jakieś dysze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia że nie bardzo go "łapię". Jedyne co rozpoznaję to łańcuch- cała reszta jest dla mnie ciut za... nowatorska. Pewnie tekstura wyjaśni co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Final Fantasy, racja. Mi się odrazu z Weaponem skojarzył (gdyby nie te strzały które w tym przypadku nie pasują do skali ;] ) Bardzo przyjemny modelik, nieco chaotyczny ale interesujacy. Mam nadzieję że pokusisz się o teksturkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi - ostatnio miałem wiele na głowie i nic nie ruszyłem - ale tego na pewno skończe - tylko poprawię jesze szczękę (dodam zeby i język :) ).

I jeszce kilka detali - teksturkę zrobie - bo to mój najsłabszy element - no ale trzeba sie w końcu kształcić :D

Jeszce raz dzieki za uwagi i spostrzeżenia.

Wieczorkiem może coś wrzucę.

 

pozdr guiorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby tak odrazu convert to riagles? ;( bruzdzi w odbiorze, strasznie brzydko to teraz wyglada, malo czytelnie (jpgi, bo model ciekawy zaiste, ale faktycznie dopiero tex pokaza co i jak)

 

z weaponem z finala?? well, one mialy NOGI i byly stricte czlekoksztaltne, a zeby wogole kojazylo sie z finalem to musi byc tex- jak kawalek nieokreslonej gliny moze sie z czyms kojazyc? imo ofcoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niestety ostatnio była u nas poważna aokcja i na razie nie mam jakiejkolwiek mozliwości korzystania z maxa i dokończenia modelu - choć bardzo bym chciał go skończyć - wrrr

hehe co policja piratka zabrala [joke] ;)

czekam na dalszy ciag bo jak zwykle pelen pro

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności