Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Qrna, mw4d spokojnie plany karczmy jusz sa i leza na moim serwerze ;P wiec najpier ustal jeżeli coś robisz, bo się nam robi metlik lekki, wczoraj troche pogadałem z Sylwiuszem i wiem jak texturować karczme w quarku, ale poprzerabiam troche albo zrobie texturki od nowa zeby nadawały się tesz do innych domkow, o innych wymiarach poszczególnych elementów...

 

 

Acha karczma bedzie raczej nie podpiwniczona, a co do szczurów to zaproponawałem, żeby je wymazać a zamiast tego zrobic trening \'na sucho\' w karczmianym pokoju, a potem walka z pijakami (ewentualna). Bo szczury sie raczej truje niz mieczem rozmięsza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co maja byc dwa rozne jak jest jeden w/g któreko została zrobiona karczma, a tak BTW mowiles ze przegladales topic gdzies byl link ;P

 

A tu zeby nie bylo juz watpliwosci:

 

http://www.felav.republika.pl/zad.htm#1

 

 

W wersji quarkowej uległo to kosmetycznym zmianom, np. przesunięcie komików żeby były w jednej lini (pion komina)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z newsem dodanym przez Phantoma na stronce kl\'a musimy wiedziec co juz mamy a czego nei co jest jeszcze potrzebne. Intro ma byc hight poly? dobra wazna jest lista dopiero wtedy bedziemy mieli obraz na podstawie ktorego wszystrko sie omowi i napisze :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kuchni to ja mam plastik :/... a jak mam normal, to kurde jakies ultra- przypasowane do reki, a takich raczej nie mieli :P...

up-date... heheheh, bawilem sie z metalem, i dodalem takie pierscienie war :D... i polepszylem ostrze... czekam na propozycje dot. tej glupiej raczki :/

noz5.jpg

PS... prawdziwy WIP ;d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo mieczyka tamtego niebieskiego nie widzialem :D... hmm powiem szczerze ze srednio mi sie podoba -> przypomina czarodziejke z ksiezyca albo innego himena :P... kolorki jakies takie, niewiadomo z czego to zbudowane... nie wiem ycz to tekstura \"do gry\" czy uzycie jakis opacity?!?... raczej to 2 :D... bez przesady z tym fantasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to poprostu glow lub jeden z efekcików combusion :D (fire - chyba sie nazywa:P)

Sorki, że dziaj nie wrzuciłem obiecanych broni - to dflatego że troszkę ich narobiłem a chcę je pokazać dopiero jak skończę robić teksturkę bo mapowanie już zrobione:D - czeka tylko na pracke w szopie:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności