Skocz do zawartości

Blad Nvidii


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dzial ale typowo softwarowego nie ma chyba.

Za kazdym razem gdy chce odpalic jakikolwiek program do trackingu [i nie tylko bo jeszcze przy czyms innym sie spotkalem] taki jak Voodoo albo Icarus to wyskakuje mi blad: Nvida Open Gl Driver [w naglowku] a w tresci errora: Driver component sizes mis-match. Retry to keep going, or cancel to exit.

I to by bylo na tyle z odpalenia programu ;(

 

Moj sterownik to Win2kxp_30.87.exe czyli detonator 30.87 [moze wogole mnie popierniczylo i mam inna karte ;/, nie znam sie na tym]. Zainstalowalem ten sterownik bo tak mi powiedzieli na google. Moja karta to MSI MS-Starforce GF 4 MX 440 with AGP x8 przynajmniej tak mi wlasciwosci ekranu mowia. Szukalem google, szukalem forum i nic. Dodam ze wczesniej Icarus chodzil mi na tej karcie i prawdopodobnie na sterownikach z plyty cd a nie tych nowych [ale te nowe zainstalowalem juz po tym jak sie blad pojawil. Czy ktos spotkal sie z takim bledem lub wie o co chodzi? DOdam jeszcze ze direct-x mam bodajze 9 [ale nie wiem jak sprawdzic, jesli to pomoze to moge podac]. Gdzie mozna sciagnac jakies sterowniki gdzie bedzie duzy wybor nowych i starych? Czy ktos ma taka sama karte i mial podobny blad? Czy moze to byc wina DX, sterownika, proramu, wirusa czy karty graficznej? A moze za malo miejsca na dysku? Licze na pomoc i dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to ci powiem że masz strasznie stare te sterowniki ... szczególnie jak na gf 4

ściągnij jakieś nowsze ze strony nvidii

ja np na moim gf2 mx400 mam detonatory 53.03 a jak ostatnio ściągnełem jeszcze nowsze to mi się max nie uruchamiał :/ czyli musisz poprostu kilka wersji ściągnąć i przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dx 9.0c

 

dzieki za porady zaraz poszukam, odpale i powiem co sie dzieje. A z drugiej strony dziwne to to bo normalnie latalo na standartowych na plytce instalacyjnej i bylo dobrze ;/ Damn znac co wyjdzie z moich poszukiwan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności