Jump to content

Potrzebuję b. prosty skrypt a nie mam głowy do tego...


TheRifler

Recommended Posts

hejka all :)

potrzebuje banalny skrypt który po zaznaczeniu obiektu umiałby dodać mu dodatkową właściwość... która by określała to czy po wciśnięciu przycisku ma zrobić z nim jeden efekt...

 

efekt też banał :D mam spline w którym ruszają się vertexy i chodzi o to aby brał jedną klatkę animacji i przetwarzał ją tak że robi się określony out line... identyczny dla wszystkich tych splineów.. (aby dało się ustawić) i do każdej klatki aby powstała animacja... bo nie wiem jak to zrobić, a potrzebuje tego do szczęścia ... :D

 

thx :D

Link to comment
Share on other sites

O ile dobrze zrozumialem to masz juz zanimowanego splinea, chcesz zrobic outline i przy okazji zachowac zrobiona juz animacje. Nie znam sia za dobrze na animacji ale mozna to zrobic bez skryptow. Kopiujesz splinea, na kopi robisz outline, przypisujesz jej modyfikator skin i uzywasz oryginalnego splinea jako kosci. Powinno wystarczyc.

Link to comment
Share on other sites

... można ale po co ?

Od tego są skrypty żeby z nich korzystać i np: przy 78 splinach było by ręcznie spoooro pracy. Pozatym można przy użyciu skryptu robić takie rzeczy że ręcznie lub modyfikatorami nie dało by rady tego zrobić! Dorzucam mały podglad z kilku klatek, stworzonego za pomocą skryptu łańcucha DNA i za pomocą skryptu zanimowanego jego wybuch.

 

TheRifler: Jeśli jeszcze tego potrzebujesz to napisz na [email protected] trochę jaśniej bo nie do końca rozumiem czego potrzebujesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy