Skocz do zawartości

Dusze smoków


Wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ciekawe te zjawy, fajny pomysl. Czuc dynamike, troche mniej klimat. Glownie przez brak koncepcji kolorow. Przestrzeni brakuje. Dlugo trzeba sie w ksztalty smokow wpatrywac zeby dojrzec, ze na pierwszym planie jest wielka glowa. Jest taka sama jak smok za drzewami, wiec automatycznie cofamy inne smoki pod drzewa (bo nie maja punktu odniesienia, ktorym dla pierwszego smoka sa wlasnie drzewa). W ogole za mocno biele dominuja, czuje sie po jakims czasie jakbym ogladal reklame proszku do prania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie sie pomysl podoba pomimo ze smoki moga byc uwazane za oklepana tematyke. uwazam tylko ze pownienes inaczej to przedstawic kompozycyjnie a nie tak z profilu. scena moglaby byc wtedy bardziej wyniosla. no i moze wiecej troche popracowac nad tymi smokami zeby byly bardziej czytelne.

podoba mi sie Twoja technika w speedowych pracach btw.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej konstruktywnie:

- Trzecie plany sa rysowane trochę niechlujnie, z jednej strony bardzo zamazane, a z drugiej bardzo wyraźnie, co nie poprawia spójności pracy. Tym samym fakt, żę 3 cie plany są rysowane wyraźniejszą linią od pierwszych psuje wrażenie głębi w pracy. Inną sprawą jest fakt, że allbo te drzewa na pierwszym planie sa karłowate, albo drzewa w tyle rosną na duzym wzgórzu. niestety przy braku wrażenia głębi tło wygląda jakbyś poprostu chciał czymś wypełnić puste miejsce i wrzucił tam drzewka trochę bez sensu. Według mnie psuje to przestrzeń na którą patrzymy.

- Same smoki rysowane są bardzo niechlujnie. Nie odzielają się od tła i właściwie nie wiemy jaka jest ich skala do drzewek i do siebie. Tak samo popracowałbym nad używaniem grubości kresek. No i nad samymi smokami, które przypominają kaczki.

- Na pierwszy rzut oka kopie się kompozycja. nie wiem czy to nie przez brak powiązania elementów ze sobą, a zwłaszcza to od osobnienie krzeczka na środku. Wszystko sprawia wrażenie przypadkowości umieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny widoczek by z tego byl, gdyby tlo nie bylo tak proste i "naiwne"... Do tego te smoki jakies takie... hmm - dziecinne ? Chyba leca zbyt prosto. Mozeby tak ejst troche poskrecac dookola tych drzew ? No i proponuje popracowac nad pyskami zwierzatek... teraz troche kaczki przypominaja :P

 

Kurcze, lubie Twoje pracki, ale ta wyglada troche na eksperyment, czy cos takiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i mnie sie to widzi bardziej"

Mi też:)

I nie ważne czy to są duchy smoków czy np. opary radioaktywne. Wyszły super. Tak samo jak drzewa na pierwszym planie. Natomiast tło... kolorystycznie świetnie, ale za mało detali. Sorki za wyrażenie ale to wygląda jakby było napaćkane na odwal się.

Podsumowując: klimat przedni, a przecież to on się liczy najbardziej(przynajmniej dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności