Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Super Convertible 8448 Lego TECHNIC


Shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Tak jak zapowiadałem zaczynam wipa związanego z modelowaniem z LEGO ;) Musze powiedzieć że wip tomaa niesamowicie mnie nakręcił na to lego :) No więc zaczynam. Będe modelował samochód "Super Convertible" nr zestawu 8448 Lego TECHNIC. Czeka mnie troche pracy ;) Zaczynam od modelowania klocków. Ponieważ chcę aby model był w całośći wymodelowany przeze mnie nie korzystam z żadnych pluginów czy też innego "badziewia". Każdy klocek będzie wymodelowany przeze mnie osobiście. Niestety troszke to trwa, musze kombinować żeby każdy klocek miał odpowiedni wymiar i aby potem nie sprawiały problemu przy składaniau. Kolejna sprawa, troche sporo poligonów mają te klocki, ale wymodeluje ten obiekt, albo zarżne komputer, no ewentualnie siebie ;) Na początek wrzucam kilka klocków które już wymodelowałem...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oto referki o które prosiliście :) Widze, że przede mną wielkie wyzwanie ;) Wyczytałem że to jeden z największych zestawów LEGO TECHNIC jaki wypuszczono... Instrukcja ma zaledwie 215 stron. Zaczynam martwić się o mojego pcetka :) Na wyniki konkretnej pracy trzeba troszke poczekać chce najpierw wymodelować klocki potzrebne do zbudowania tego monstara, żeby umilić sobie składanie :) Jednak dośyć szybko to idzie więc juz niedługo pojawią się pierwsze rendery podwozia ;)

 

Ps: KamillM rzeczywiście zapomniałem zaokrąglić dlużek oczywiście poprawie niezwłocznie ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts no uwierz mi, ze ja tez lubie szczegoly, ale jak juz mowiles w pierwszym poscie, ze to "zarżnie twoj komputer" to po co wdawac sie w takie szczegoly, zrobiles jednego klocka w calosci i luz , dopiles swego, teraz wystarczy jakas okrojana wersje stworzyc i ja kopiowac. Jednak to twoj wybor :], pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności