Skocz do zawartości

Portfolio pre alpha v0.00001


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Juz chyba rok sie zabieram za zrobienie portfolio. Dzis postanowilem sie za to wziac. Jak narazie to tylko 2h przy tym posiedzialem, ale chcialbym, zebyscie mi powiedzieli co trzeba zmienic, zebym pozniej nie musial sie grzebac w gotowym kodzie :P

 

 

http://www.ava.w.activ.pl/portfolio/index2.html

 

 

Troche dlugo moze sie wczytywac, ale to narazie tymczasowy serwer. Generalnie to nie jest to taka pre alpha, bo zostalo mi tylko wypelnienie tresci, optymalizacja kodu itp.

 

 

zastanawiam sie tylko czy nie wartoby zmienic linkow na gorze (about, portfolio, contact) na przyciski.. co o tym myslicie ? Piszcie czy Wam sie podoba i co nalezaloby zmienic :) Stronka z zalozenia ma byc prosta i powinna zawierac malo kolorow (koniecznie bez kolorow cieplych :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm.. ja bym nie zmieniał linków na przyciski. Możę wyjść tandetnie festyniarsko. Góra jest wporzo o ile nie dasz jakiegoś obleśnego napisu na tełko. Ja bym uważał z takimi paskami graficznymi na górze, ale ten ujdzie.

 

Tekst jest raczej czytelny, ale proponujęwkleić coś bardziej konkretnego. Bo taki powielany tekst na pewno będzie siię róznic od naturalnie pisanego tekstu. Teraz np. bardzo mi się to rzuca w oczy i psuje efekt. Wrzuć jakiś tekscior z onetu.

 

Generalnie lay jest dobry jak na założenia że ma być mała i skromna. Tylko te ramki przerywaną liną. ja uważam, że są obleśne. Odbierają stylowość tej stronce.

 

Generalnie jestem za. Podoba mi się oprócz tego co wymieniłem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 2h? ty chyba zarutjesz? :)

przeciez to wyglada jak by byl trzasniete w 3 minuty na serwetce w barze z hamburgerami .

mi sie nie podoba wogole i wszystko bym tu zmienil

kolory sa przytlaczajace wszystko wyglada na "ciezkie" i "brudne" jezeli to ma byc portfolio to nie zachecasz ludzi do wchodzenia dalej i ogladania twoich prac

 

daj cos z siebie :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zainteresować się Flashem. Większość portfolio jest we flashu. Kolory za ciemne jak dla mnie. Szkoda że nie widać jeszcze twoich prac, bo w sumie layout dobrze jest dobrać pod styl prac.

Jeśli zostajesz przy tym to moim zdaniem:

1.Tło bym ujednolicił. Może być ta brązowa papeteria co pod ramkami jest..

2. Pozbył bym się tego bannera na gorze. (Tego z gwiazdkami.) Trochę paskudny jest.

3. Ramki! Zrób coś z nimi. Ja bym postawił na niesymetryczne. Cieńszą bardziej wyraźną linią. A najlepiej to bez ramek a podkreślone tylko narożniki .

4. Zrobił bym to we Flashu. Większe możliwości!

5. Zwróciłem dopiero teraz uwagę na jedną rzecz. Menu! Czy to linki są czy co tam. Nie może tak być. To ma być portfolio, a nie portal internetowy. (powinieneś coś z tym zrobić)

6. Ponieważ jak piszesz jest wersja ALFA!!!!(chyba nie tego stwora z serialu??) (lol) To przed tobą jeszcze wiele pracy. A 2 godziny to powiem ci że strasznie dużo jak na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności