Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Jako temat wybrałem maszyny bojowe a tytuł wziął się z nazwy "błonkówki pasożytniczej" która jest podstawą mojej maszyny bojowej, chce dodać temu owadowi elementy mechaniczne i wstawić kilka sztuk na ruiny miasta, np czegoś na krztałt starej warszawy.

  • Odpowiedzi 13
  • Wyświetleń 2,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

narazie pracuje nad jakimś renderkiem poglądowym sceny, żeby sprawdzić co i jak ma być na tej scenie, a potem tylko podmienić modele na te gotowe, i git.

Napisano

ja terz bede startował w bitwie miałem zamiar zrobić robota w modliszki ale zdecydowałe zrobić z większego zwierza

Napisano

Jakoś wszyscy mamy takie same pomysły, ja zamierzam zmechanizować pszczołe ale teraz się zastanowie.

Napisano
  • Autor

heh seivar patrz na mój podpis :) A tak wogóle to wygranie tej bitwy to taki prestiż że pracy długo szukać nie trzeba.

Napisano

O rany, inwazja insektów się szykuje :)

Fajnie, fajnie, czekamy.

Powodzonka życzę!

Napisano

no zapowiada sie ciekawie, a nie ma tak zle (jesli chodzi o Twoj sprzet) 448Ram to Ci raczej wystarczy (w przeciwienstwie do moich 256ramow:(). Powodzenia!

Napisano
  • Autor

mały, testowy renderek, tak to będzie mniejwięcej (raczej mniej) tak wyglądało, na pierwszym planie martwy koleś, bardzo rozmyty, tudzież jego broń, a w tle dwa/trzy maszyny-robale siejące spustoszenie.

 

ps. ten najbliżej to człowiek jest ale już nie resetowałem bipeda.:)

Napisano

witam w Bitwie z tym owadzim pomysłem :) życzę powodzenia :)

Napisano

No no, tlo jest jak najbardziej ok, a w polaczeniu z tymi owadami to moze miec fajny klimacik, cos a`la HL2. Powodzenia

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.