Skocz do zawartości

Problem z texturowaniem


ldv_kzn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bawie sie 3dsm od jakiegos czasu no i wychodzi roznie ale sie staram mam do was pytanie a w sumie to prosbe ma ktos jakas fajna stronke z doslownie podstawami texturowania? przerobilem material z max3dm.pl i z watku http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=9028 no ale tam i tak duzo jest o modelewaniu a tutkow z 3dasm nie mam [krojona wersja ; / 3dm]

z gory thx

 

*ps umiem nakladac textury itp ale wychodza one strasznie sztuczne i czysto jak by mial ktos jakas stronke to z gory thx za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

szukalem na tronie totala ale tam texturowanie owszem dorbze jest opisane szkoda ze na przykaldzie extremalnych scen do wykonania i na bazie texturek z totala [wiem wiem komercyjna stronka-a ja dopiero scigam total tex.] uwazalem ze jesli nie umiem zadobrze texturowac to mi sie nie rpzyda w sumie total do 12 cd [narazie mam 1,2,3] ale chyba trzeba bedzie jednak zaopatrzyc sie w to...wiem ze kilka scenem z tamtad daja do sciagniecia no ale nie zawsze

 

xeav-dzieki za linka, bardzo fajne tutki z tego co widze, zaloguje sie i sciagne ale o texturowaniu tylko 1 meterial [ o uvm map] no ale lepszy rydz niz nic, a te o modelowaniu/efektach napewno tez sie rpzydadza dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności