Skocz do zawartości

pojazd 3d-golf po tuningu


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...postanowilem sobie zrobic moj drugi prokjekt samochodu w maxie..pierwszy wyszedł niestty tragicznie:(..mam nadzieje ze drugii bedzie lepszy..jest nim golf 3...z przeze mnie wymyslonym tuningiem optycznym......odrazu mam pytanie...w jaki spoosb zrobic szyby czy przejechac wokol..słupkow chamferem zeby był odpowiedni kstzał okna a potem wypełnic je poprzez przeciagniecie shiftem krawedzi...i polaczenie ich targetem??....czy odrazy polaczyc targetem bez chamfera ale wtedy po smoothie...okna wychodza krzywe...nie moge sie z tym uporac..licze na to ze mi pomozecie...poki co pierwsze screeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak wogóle to pokaż siatke :) No i szyba ja osobiści robie z oddzielnego plane :) I dopoasowywuje do modelu :) No i to przetłoczenie co idzie to chyba nie ma takiego w oryginale;) I golf 3 ma troszke inną bryłe nadwozia ;) Chyba, że to twoja inwencja to spoko :D NO i miejscami troszkę krzywo. POzdro i Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie trzymam sie całkiem orginalu..mozna powiedziec ze jest to samochod wzorowany na golfie...bo nie jestem jeszcze w stanie w pelni odwzorowac wszytkiego:)...a tak po za tym bawie sie troche w tuning i mzinam wymiary samochodu tak zeby byly bardziej agresywne:p... no i jeszcze siateczka..ktora nieststy nie nalezy do zbytnio udanych ...ale takie sa poczatki:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ;) MIejscami niezrozumiale za bardzo gęsto i to bardzo zabardzo :) I dużo trójkątów tam widze. Może postaraj się odchudzić mijscami statke, przedewszystkim na dachu jest za gęsta, i nie rozumiem miejsca przy przednim świetle i jak tam jest pocięta ta siatka ;/ No i tych trójkątów które tam sa. Bo są one chyba zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie kolejen screeny..narazie renderki probne..jesli chodzi o lakier pobawie sie pozniej...jak zrobic swiatła:(....niegdy chyba na to nie wpadne:/....mam nadzieje ze jak na 2 autko to az tak bardzo zle nie jest...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że tak jakoś dziwnie to wszystko wychodzi... gdzieniegdzie krzywo, brakuje detali, ale to WIP w końcu;-). zmien te felgi - dlaczego są wypukłe? co do świateł to tutki z 3dpalace[audi a3 - części 15(przod) i 17(tyl)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem po raz drugi na forum, ale mam trochę wiedzy na temat modelowania, bo trochę siedziałem w maxie... Ale co do twojego obrazka to widać, że się napracowałeś... trochę kanciaste są zderzaki i trochę Ci drzwi nie wyszły... Ale idzie Ci dobrze. Zyczę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model nie jest zly...w niektorych miescach krzywo ale siatka jest fatalna...np te trojkaty nad nadkolem( tak to sie chyba nazywa :D )i przedni zderzak...popraw to...poogladaj siatki innych to naprawde pomaga( wiem po swoim przykladzie ;) ) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką rde

1. To co kolega wyżej napisał (oglądanie siatek bbbaaaarrddzzoooo pomaga :D)

2. Siedź nad jednym elementemaż będziesz zniego zadowolony i będzie tak jak powinno być (ten punkt da się teroche naciągnąć ;))

3. I nie zrażaj się jak coś nie wychodzi ;)

4. NIe rób na czas ;)

5. POzdro i POwodzenia w dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bede jzu duzej nad tym modelem siedział...nastepny bardziej przemysle i poprawie siatke tego traktuje jako kolejny trening..i polepszeni moich słabych umiejetnosci do robienia w 3d..narazie wstepne renderki..bo jedyne nad czym bede jeszcze pracował to lakier...i chciałbym tez hdri ale nie potrafie:(... moze ktos wytłumaczylby jak trzeba ustawic hdri..oczywiscie potraktujcie to jako prosba...kilka screenow n achwile obecna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do golfa nie jak jzu wczesniej pisałem to napoczatku miał byc golf..potem zrezygnowałemi potraktowałem go jako kolejna zabawa w 3d dajoaca mozilwosc podszkolenia sie...jestem poczatkuajcy wiec nadal jest duzo bledow:p...a jesli chodzi oalufelgi to one sa proste..tylko sa minmalnie nachylone wszytkie co powoduej złudzenie ze sa krzywe..ale to zamierzone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności