Skocz do zawartości

McLaren F1


Misic

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że niepomalowany i nieoreklamowany, ale nie jestem mistrzem texturowania... co tu dużo gadać, wogólę nie potrafię teksturować, ale jak się nauczę, to kiedyś w dalekiej przyszłości spróbuję cosik na nim namalować... a tymczasem proszę o uwagi na temat tego modelu, przydadzą się na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm.... coś mi tu nie gra, owszem, modelik jest baardzo fajny, nie znam sie za bardzo na bolidach tego typu ale widziałem maklarena F1 i wyglądał całkiem inaczej [rotfl2], albo wzrok mnie myli albo.... hmmm, ale co tu dużo gadać, modelik na pewno jest udany i bardzo fajny i myślę że to nie koniec [spox] - - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się sikham, \"środka\" jeszcze nie zrobiłem... szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia jak ją zrobić, nie wiem nawet jak wygląda i to samo tyczy się siedzenia... niestety mało jest zdjęć wnętrz jakichkolwiek F1 :( honzik, model robiłem z z rzutów z góry i z boku i trochę ze zdjęć z wyścigów, ale mnie osobiście jako twórcy wydaje się, a wręcz jestem pewny, że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... małe nieporozumienie :) Miałeś prawo się pomylić bo oba modele się tak samo nazywają, McLaren F1 i McLaren Formula 1 (F1 to jest skrót i przez to się wszystko popieprzyło). Pordrowionka również dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności