Skocz do zawartości

książki - 3ds max : / - wazny temat


clown

Rekomendowane odpowiedzi

to pewnie oklepana sprawa ( przynajmniej mi sie tak wydaje ) odnosnie ksiazek informatycznych w polsce otóz mamy jedno powazne wydawnictwo ( bez nazw :) ) kazdy wie o które chodzi .. :] otóz sprawia ono wrazenie firmy któa wyraznie robi wszystko byle wyciagnac wiecej szmalu... wydaja oni sporo ksiazek o wszystkich chyba popularniejszych programach jednak przeczytałem wiele z tych ksiazek a nadal jestem dupa nie grafik albo jestem niesamowicie głupi albo te ksiazki sa mniej warte niz papie toaletowy... najbardziej z tego wszystkiego ze na zachodzie naprawde jest sie z czego uczyc a nam polakom zostaje internet oraz niesamowicie wielkie samozaparcie , cierpliwosc...

 

a moze znacie jakies polskie tytuły odnosnie 3dsmaxa jestem dosyc zdesperowany od dłuzszego czasu chce sie czegos nauczyc lecz nie wiem po jakie tytuły siegac prosze o pomoc odnosnie jakiś ksiązek.. : /

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1. Niewydaje mi sie ze to jest wazny temat.

2. Jeżeli sam się czegoś nie nauczysz to nawet najlepsza ksiązka ci w tym nie pomoze.

3. Z ksiązkami firmy "Helion" jakimi ja sie spotkałem to nienazekam, sa fajnie napisane, dla początkujących super.

4. Jeżeli sam sie na coś powaznego nie zdecydujesz to nikt ci nie jest w stanie pomóc.

5. A zaparcie i cierpliwość jak wiesz to bardzo dobre cechy. [ niestety mi ich czasami brakuje ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clown --> hehe, podchodzisz do prawy jak ci kolesie co chcą kupić/przeczytać książkę na temat: "Jak napisać dobry kryminał" albo "Megahiper gra z wypasionymi efektami w 5 minut". Grafikiem staesz się przez naukę/poznawanie/wyciąganie wniosków,: z książek możesz się conajwyżej nauczyć obsługi programu. Poza tym nic nie zastąpi mentora/ nauczyciela który będzie cię wprowadzał w meandry danej dziedziny. W dobie Internetu kontaktz człowiekeim jest na wage złota...ale się rozpisałem :D. Co do książek H*****u to popatrz na ranty albo stopkę w ich ksiązkach. 70-90 % publikacji to przedruki zza Oceanu: Peachpit Press, New Rider's, O'Reilly: tak więc ciężko ich oceniać, chyba że spolszczenie. BTW wiele z tych książek można sciągnąć z P2P...w oryginale:D.

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności