Skocz do zawartości

Problem z 3dsmax 4 i 5


Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem 3dsmax 5 i bez rebootowania wlaczylem. Zarejestrowalem go bez problemow (mialem kod) ale program sie nie wlaczyl. Odtad nie wlacza sie rowniez 3dsmax 4. Nie wiem co robic zeby sie wlaczyl.

 

Jak instaluje 3dsmax 4 to poza tym brakuje pliku 3dsmaxSetup3.cab, i instalacja staje. Prawdopodobnie z tego powodu (moge ja wylaczyc i program jest na dysku, przed instalacja wersji 5 ktora zepsula wszystko korzystalem z niego) nie da sie skasowac pliku z katalogu c:\\c_dilla\\ - nie ma go! I nawet kiedy prog wchodzil to nie dauo sie go zarejestrowac!

 

Stefan

P.S. Mam nadzieje ze wiecie o co chodzi bo troche namieszauem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie... nie...!!! ja mialem ten sam problem z 4 ale udalo sie.... podczas instalacji wyskauje ci pewien plik txt.. i tam masz dokladne instrukcje.. jak postepowac(po angielsku) najlepiej jak sciagniesz z kazaa litle ten max i mam tez tam cracka moj user na kazaa to \"rebuzz\" :] tak przynajmniej rozwiazesz problem z maxem 4 ale do 5 nic nie poradze........

 

-------------------------------------------------

Pamietaj ze myslisz...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

z moich zadnych doswiadczen wiem ze jak masz maxa 4 z netu to musisz go instalowac tylko z podstawowymi komponentami :P bez zadnych dodatkow wtedy nie bedzie chcial (cham) zadnych plikow *.cab ktoych nie masz bo masz okrojona werke :P

 

Co do maxa 5 to z kolejnych bardzo zadnych dostwiadczen wiem ze wszystko jest spoko tylko wywal cedlille potem zainstaluj postaraj sie zainstalowac bez dodatkow . Potem odpal (nie musisz restartowac mi sie nie chcialo) mam obecnie maxa 3.1 , maxa4.26 i maxa5 oraz plasme na dysku w jednym czasie i nie ma zadnych bledow :)

 

Jedyny konflikt moze powodowac cedlilla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności