Skocz do zawartości

hdri znowu....ale tym razem plis o big help...


rebuzz

Rekomendowane odpowiedzi

na samym poczatku sorki ze ten temat juz kieys byl ale tamte posty nie pomogly mi....chodzi o to ze mam materaia hdr. i nie wiem jak go do maxa wpakowac (mam render brazil) tylko nie piszcie ze http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs126/hdri.htm to pomoze bo tam jest napisane \"Tak wiec, zaznaczam pusty material, klikam guziczek \"Get Material\" (niebieska kulka po lewej stronie Material Editora). W nowo otwartym oknie (Material/Map Browser) wybieram mape BitmapHDR (w przypadku innych renderow uzywamy map odpowiednio, jak wyzej) \" i to nie dziala....przynajmniej mi....prosze o pomoc :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na szybko odpowiadam, nie wiem czy to o to chodzi ale wydaje mi sie ze nie masz pluga ktory umozliwia obsluzenie map .hdr przez brazila, jest on do pobrania z site\'u splutter-fish, nie pamietam nazwy ale na pewno znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak.. ten plugin pomogl....:] mam jeszce pytanie otoz mam teraz ten material hdri w material editor..ale nie moge go nalozyc na obiekt...to znaczy opcja assign matereial to selection jest nie aktywna i zwykle \"przeciagniecie\" tez nic nie daje...... moze zeby wykorzystac ten material jest jakis inny sposub?? pomozcie mi jeszcze z tym............

 

:|:|

 

A ty pol masz u mnie[piwo][piwo][3m się][3m się] :]:] !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności