Skocz do zawartości

Animacja 3d: Duel


Wert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam pare zastrzeżeń do twojej katany :

-raczka wyglada jak od noża kuchennego (wina materiału) powinna być opleciona rzemykiem albo skórą popatrz na prawdziwe katany to zrozumiesz.

- Łączenie ostrza z rączką też jest jakieś nie tak

- pozatym ta katana jest w paru miejsczach kanciasta (zaznaczyłem te miejsca)

Ale ogólnie pomysł mi się podoba i służe pomoca jeśli coś :->

Jeżeli chodzi o animacje to całkiem ciekawa animacja ale widze jednak jeden błąd a mianowicie podczas pierwszego uderzenia kataną (miecze jak by się mijały)

Mam pytanko czy w swojej pracy skupiasz się na samym motywie walki na katany? Jeżeli tak to moze skożystaj z gotowych modeli postaci np cg human. W ten sposób zaoszczędzisz czasu chyba że zamierzasz sam modelować postaci. Życze powodzenia w dalszej pracy

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja wygląda bardzo sztucznie. Wojownicy wykonują baardzo dziwne ruchy, nie ma tam żadnej gardy, a ostrze trzymają w dziwny sposób. Ciosy mieczem wykonuje się przy pomocy całego ciała, łącznie ze skrętem biodra, a oni okładają się tymi katanami jak łopatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, postaci chce wymodelować. Katany odpowiadaja mi takie jakie sa, oczywiscie ze na zblizeniach sa bledy. Z animacja dopiero zaczynam, ale rzeczywiście, "troche jak lopatami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja ]:-> z powodu że moja postać którą robie też miała mieć Katane jako broń postanowiłem zrobić ją troche wcześniej by pokazać jak powinna wyglądać katana. Nie jest to arcydzieło i do orginału mu daleko ale powem prawde nie lubie jak się robi coś na odwal się więc postanowiłem wykazać troche własnego zapału do pracy a może i tobie sie on udzieli. :-> Mam nadzieje że nie uraziłem cię? Ale praca może być fajna wiec nie chce partaniny :-> A oto link do mojej katany Katana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności