Skocz do zawartości

1st Flash Site


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Strona bardzo prosta ... ale to wip pewnie :) ... jak dla mnie to za mało by cokolwiek powiedzieć ... te kreski co się pojawiają - spodziewałem się intra ... wjazdu jakiś efektów, a one staneły i ... stają ... cała strona sterczy bez ruchu ... to flash, ożyw ją ... jakieś maseczki, błyski ... te kreski załatwiłeś AS'em? Heh... jeśli to w planie ma sterczeć bez efektu to marnne, jak i pojawianie się ... lepiej by było jak by było ich mniej ... i jedna z góry leci i płynnie się zatrzymuje, albo lepiej spada zatrzymując się płynnie i lekko do góry co można ładnie w AS zrobić, potem z tego wylatuje duplikat i w dół leci identycznie i tak do samego dna ... przy każdym duplikacie mału odgłosik ... "pik" ... i tak zrobić kilka ... może pięć ... i by tym duplikatom jakiś efekty towarzyszyły bo takie same spadające kreski są troche nudne :) ... a potem z nich generować menu drzewkowe ^^ ... pracuj, pracuj :) ... wiesz, nagłówek mi przypomina pewną grę z Amidgi 500.

 

Chyba jednak coś powiedziałem :) ... działaj ... chętnie będę obserwował postępy Twojej pracy ...

 

Zobacz załącznik ... jest to zoom fragmentu tych kresek po lewej ... wyrównaj to! ... a jak kopiowałeś to za pomocą AS to coś zmaściłeś ... Przyglądaj się z bliska wynikom pracy ... taka rada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huter- co znaczy skrót "AS"?

to co pokazałeś na załączniku to już ode mnie nie zależy, ściągnołem dzisiaj MotionArtist i w nim tą stronkę robiłem, widocznie nie wszystko tworzy dokładnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS - Action Script ... F9 we Flashu MX 2004

 

...

 

Chwila, to Ty robisz we Flashu czy jakimś programie? Nie ma programu który dorównałby możliwościom programu Macromedia Flash :) ... oczywiście w tej dziedzinie ^^ ... Nie znam MotionaArtista i nie mam pojęcia co potrafii to też trudno mi dawać jakieś rady ... W ogóle można w nim stosować AS? Obecnie AS'em można robić fantastyczne rzeczy i jeśli ten programik nie ma tego - czarni widzę jego możliwości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma programu który dorównałby możliwościom programu Macromedia Flash :)

racja, MotionArtist na dłuższą metę nie wytrzymuje

będę musiał zrobić od podstaw w MF, bo chyba o exporcie niema co marzyć:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz inportować swf ... ale nigdy nie uzyskasz tego we flashu tak jak byś chciał ... są progarmy które przerabiają pliki swf na czytelne przez flasha ... znaczy się - pliki fla :) ... jedne są lepsze, inne gorsze ... ale spotkałem się z programem któremu dałem do przerobienia swf'a mojej gry ... w 87% SUKCES :) ... dużo jak na swf'a - grę ... ale z swf'ami generowanymi w innych programach nie wiem jak sobie radzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności