Jump to content

Duży Problem = hide poly + meshsmooth


Cruzh3r
 Share

Recommended Posts

Mam dość duży problem, tydzień dziergałem mesha(skina) człowieka-szczura Skavena, I aby ułatwić sobie prace przy rękach postanowiłem zaznaczyć ręke i hide unselected polys. Wszystko było by ok gdyby nie to że dodałem meshsmootha. Teraz scena wywala mi się przy ładowaniu maxa. To może być przez to że mam teraz zaznaczone w sub-object nawet te poligony które są schowane.

 

Jak mam troche szczęścia nadążam z skasowaniem meshsmootha później standardowo po wywaleniu 3dmaxa robie backup save. Tylko jak go odczytuje odrazu max mi wywala "wyjątek" unexpected error. Aplication... bleble...

 

Jeżeli ktoś zna magiczny sposób na odzyskanie mesha(BEZ SMOOTHA) ze sceny 3dmaxa.(Próbowałem exportować w postaci pliku .obj ale wtedy się eksportuje wraz z meshsmoothem, który zresztą zrobił mi sie jakiś podziurawiony też. Winą napewno są schowane poly)

 

Jak ktoś wie co to może być to piszcie tutaj, albo na [email protected] albo pod gg:2443544

Link to comment
Share on other sites

ja sprawdzałem plik na maxie 6 i 7 i lipa - ani open, ani merge :( musisz zacząc od nowa - ps często dawaj save do osobnych plików co byś miał jakiś backup - a sprawdz w folderze z autoback'upami może cos sie zachowało.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy