Skocz do zawartości

moje portfolio


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jestem moze tak dobry by portfolio bylo mi potrzebne w celach prezentacyjnych, ale chciałem miec strone gdzie bedzie to wszystko zebrane. Strona przynajmniej wg mnie jest spokojna żeby nikogo nie drazniła. Nie chciałem by była nudna więc zrobiłem cos czego jeszcze niegdzie chyba nie ma (przynajmniej nie widziałem) - menu (jak ktos uzywa total commandera to mu sie chyba spodoba :P). Nie ma na niej muzyki bo sam nie lubie gdy wchodze na strone i cos między muzyką winampa zaczyna rzezic :P. Strona miała byc prosta, estetyczna, oryginalna, a jednoczesnie funkcjonalna, czy to co wyszło pokryło się z zamiarem ocencie Wy. Zapraszam do komentowania...

 

http://pitekkkk.host.sk/ lub http://pitekkkk.tk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tez własnie zastanawialem sie nad daniem równiez myszki, ale chodziło mi o to by sie poruszac przy pomocy klawiatury (jest szybciej), a jakbym do tego dodał myszke straciłoby moim zdaniem urok, bo nikt z klawiatury by nie korzystał, a chciałem zeby jednak strona sie czyms rózniła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz niektorzy korzystaja tylko z myszki :) i jak zobacza "o kurde nie dziala" to sie nawet nie skapna ze tu trzeba klawiatura chodzic i zamkna twoja strone i nie wroca bo powiedza ze im nie chodzi. wiec ja bym ci radzil jednak zaaplikowac mysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym brakiem myszy to przekombinowane, bo jak powyżej napisano -wiele osob nie wpadnie na używanie klawiatury i w ułamku sekudy wyjdzie szukać dalej(a jeżeli już tak ma być- to nie jest to nigdzie powiedziane-zaznaczone przy wejściu).

 

Pozatym OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jak sugerowaliscie brak myszy moze byc przyczyna opuszczenia strony. Co prawda nie dodałem myszy bo by straciło sens, ale poszedlem na kompromis, co prawda byl mały znak zapytania w dolnym lewym rogu który objasnial poruszanie sie ale widac nie byl dostrzegany, dlatego teraz wjezdzając myszą na strone pojawiają sie na dole ikonki informujące o sposobie poruszania na stronie i wydaje mi sie, ze jest to zrozumiałe i nikt nie bedzie miał problemu z rozszyfrowaniem nawigacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasade ... strona powinna być prosta i zgodna z pewnymi zasadami ... ja gdy wszedłem na stronę pierwsze co zrobiłem to poklikałem menu myszką - patrze - nie działa ... oj kiepsko, nawet menu się nie chciało zrobić, no ale to WIP - pierwsza myśl ... szybko stronę wyłączyłem bo w sumie nic nie było, aż doczytałem twojego posta i jeszcze raz wszedłem ... co jak co, ale i tak kierowanie klawiaturą jest denerwujące ... i wątpię by każdy user domyślił się szybko o co chodzi ... pamiętajmy, że wielu internautów przegląda kilka stron ... tu kliknie i minimalizacja, na innej stronie kliknie i minimalizacja itd. ... wszystko myszką ... wpada znowu na Twoją stronę i...i... się pewnie wkurwia co może zaowocować zrezygnowaniem ze strony ... strona ma zachęcać ... mówić: OGLĄDAJ MNIE, NIE ODCHODŹ ... menu oryginalne - ale też denerwujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności