Skocz do zawartości

scena 3D: pokójTV


Rekomendowane odpowiedzi

witam. wygrzebałem z jakiejś płytki taki widoczek popełniony jakiś czas temu. Jest to wstępna wizualizacja koncepcji wnętrza w domu letnim na zachodzie Europy.

Max6+MentalRay

 

widokkcowy9nh.jpg

 

pozdrawiam i proszę o uwagi głównie dotyczace techniki wizualizowania, ale nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm

 

nigdy nei widzialem dobrego interioru w mental rayu ;]

 

jest sporo bugów ... glownie lezą materialy ...

 

zawsze musze gadac o expozycji ...

 

weic ... zrob sobie dla przykladu zdjecie w swoim pokoju ... w kadrze tak aby znajdowalo sie okno iajakis kawalek wnetrza ... jesli ustawisz auto exposure to mozna zauwazyc ze widok w oknie jest przepalony ... niemal bialy ...

 

a jest to sprawą tego ze we wnetrzu pomieszczenia jest o wiele ciemniej niz na zewnątrz ... oko jak to oko potrafi bardzo szybko przystosowac expozycje do panujących warunków

 

a oto przyklad :

 

dvokrilno-okno.gif

 

drugą sprawą jest razący backgound za oknem ... totalnie nie pasujący perspektywą

 

chyba koniec prawienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nei widzialem dobrego interioru w mental rayu ;]

 

vrayowy rasista! ;)

jak kolega Marcinzauwazył praca leży głownie za sprawą materiałów.

ja dodam tylko tyle: poduszki strasznie sztucznie wyglądają, lampa na ścianie koło balkonu (tarasu) nie świeci i jak na tak blisko postawione szklane przedmioty wydaje mi się, że powinna byc leciutka kaustyka.

tyle mojego. wrzucaj do WiP'a i powalcz jeszcze z mentalem :)

 

EDIT:

vrayowi rasisci!!! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

nigdy nei widzialem dobrego interioru w mental rayu ;]

 

jest sporo bugów ... glownie lezą materialy ...

 

zawsze musze gadac o expozycji ...

 

weic ... zrob sobie dla przykladu zdjecie w swoim pokoju ... w kadrze tak aby znajdowalo sie okno iajakis kawalek wnetrza ... jesli ustawisz auto exposure to mozna zauwazyc ze widok w oknie jest przepalony ... niemal bialy ...

 

a jest to sprawą tego ze we wnetrzu pomieszczenia jest o wiele ciemniej niz na zewnątrz ... oko jak to oko potrafi bardzo szybko przystosowac expozycje do panujących warunków

 

 

drugą sprawą jest razący backgound za oknem ... totalnie nie pasujący perspektywą

 

 

zgadzam się w 100% ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc i uwagi. Niestety nie wrzucę sceny do WIP`a, bo odnalazłem tylko same obrazki. Tweety, co masz na myśli mówiąc, ze lampa nie świeci? Jaki efekt powinienem osiągnąć, by sprawiała wrażenie świecącej?

chveti: doceniam Twój wkład w popularność wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po prostu patrzę na nią i widzę ładny spot na ścianie, ale lampa która teoretycznie powinna świecic wygląda jak wyłączona. takie są moje odczucia. może popracuj nad materiałem samej lampy. jakie światło jest w tych lampach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja źle widze czy w podzłodze jest akwarium :o ? materiały klapa, model tv do wymiany - ogólnie jakbyś to oświatlił pożądnie i dał lepsze materiały to było by lepiej :P przenies może do wipa bo troche brakuje do finished works ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności