Skocz do zawartości

Obiekt 3D : dlon robota i maly problem


Freak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakis tydzien temu postanowilem wziasc sie za grafike 3d,efektem mojej dotychczasowej pracy jest ten oto zaczotek robota("dlon").Robiac to uczylem sie poslugiwac 3ds maxem dlatego efekt jest mierny,no ale nie lamie sie bo dopiero raczkuje w 3dsm:P

 

Chcial bym zebyscie skomentowali moja dotychczasowom prace i odpowiedzieli na 1 pytanko : co musze zrobic (co wylaczyc badz wlaczyc) aby obiekt w trakcie obracania w przestrzeni nie byl widoczny... Mam slabego kompa i juz w tarkcie pracy nad tym mialem spore klopoty :/

 

Pozdrawiam Wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie jestem w stanie ci pomóc bo nie wiem o co ci chodzi ale nie uzywaj dużej ilości poligonów bo takie są skutki pozatym jak bedziesz chcial to zanimowac to zycze szczescia. co do komentarzy. Jak na pierwszą prace to ładna gratuluje. Przyssafki nie moga byc takie kanciaste musisz na czyms zawiesic te zębatki one nie moga wisiec w powietrzu lol. Całkiem fajny mechanizm zamykania dloni ale wole pnęmatyke niz zebatki :->. Trzymaj tak dalej a bedzie dobrze. Pamiętaj mniej poligonów !!!!!!! acha pokaż też siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizm jest troche nielogiczny, nie jest możliwe niezależne ruszanie palców, ponieważ wszystkie są uzależnione od tej jednej zębatki całkiem na początku.

ja bym zrobiła palce ciensze niż ramię.

ale jak na początek jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizm jak dlamnie jest wystarczajacy poniewaz umozliwia robotowi chytanie a do tego nie musi miec nizalenie porusznych "palcow" pozatym zrobilem to na lancuchach poniewaz w wiekszosci prac stosowana jest pnematyka a chcialem stwozyc cos orginalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności