Skocz do zawartości

Free: Stworz Swoja 3d Gre Z Nami! - Poszukiwani Graficy 3d


Gość DummyBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DummyBoy

Witam,

 

Jestem studentem 3-ciego roku informatyki na politechnice poznanskiej. Poszukuje wraz z kolegami grafika/ grafikow 3D, najlepiej pracujacych w 3D Studio Max, poniewaz napisalem juz swoj eksporter (no i sam troche znam to narzedzie).

Pomyslu na sama gre jeszcze nie ma, co znaczy, ze osoba chetna do wspolpracy bedzie miala bardzo duzy wplyw na to jak ta gra bedzie wygladac.

To co juz jest zrobione z mojej strony, to kawalek enginu 3D, ktory potrafi wczytac i wyswietlic modele z mojego wlasnego formatu pliku, do ktorego wlasnie napisalem eksporter dla 3D Studio Max. Engine wspiera animacje kostna i eksportuje ja bezposrednio z tego programu, dodatkowo wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki takie jak dynamicznie generowane cienie przy uzyciu mapy cienia, mapowanie wypoklosci metoda dot3, i wiele innych. W dodatku engine zapewnia latwe i przyjemne wsparcie dla CG/HLSL, co umozliwiloby grafikowi duzo kontrole nad wygladem modelu. Calosc pozwala na stworzenie modeli Hi-Poly i Low-Poly i odwzorowaniu Hi w Low, czyli technice znanej powszechnie jako normal mapping (widzianej w doom'ie 3 oraz Far Cry, a takze nadchodzocym Unreal Tournament 2007).

Cala scena dzielona jest na mniejsze czesci w sposob hierarchiczny i wyswietlane sa tylko widoczne w danym momecie elementy sceny.

To co zostalo do zrobienia to implementacja dzwieku i fizyki (narazie jest proste wykrywanie kolizji, ale juz ucze sie systemu novodex'a, by zrobic to profesjonalnie), oraz kodu zwiazanego z sama gra, ale poniewaz jeszcze nie ma projektu ta czesc bedzie realizowana pozniej. Przyszedl wiec swietny moment na tworzenie konceptow oraz grafiki.

Cala gra lub demo ma byc opracowane w celach rozwojowych, a nie komercyjnych.

Ze swojej strony zapewniam codzienna dostepnosc wlasnej osoby ;] (przez e-mail i gg, ewentualnie skype'a), mozliwosc stworzenia narzedzie potrzebnego do stworzenia gry, najnowsze efekty 3D, wprost ze strony NVIDI i ATI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość DummyBoy

Uuuu faktycznie.. a od kilku dni chodzil.. jak pech to pech ;/ To nie jest nasz serwer tylko uczelniany. Dbaja tam o niego, wiec mysle, ze jutro znowu wszystko bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności