Skocz do zawartości

Nie działa pod Win98


Gość Dodek

Rekomendowane odpowiedzi

3ds max 6 nie działa pod win98, może jest jakiś patch czy coś lub inna wersja która by działała pod win98? Może 3ds max 5 czy coś? Chcę se go zainstalować ale pod win98 wyskakuje błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe nie mam aż takiego strasznego bo przez ponad rok miałem winXP ale później coś stało mi się z dyskiem i tak mi się uszkodził żę teraz moge jechać tylko na win98. Jak zainstaluje sobie winXP to ciągle błędy, to w dosie, to z winem problemy, ciągle brakuje plików aż wkońcu "oglądam film i nagle..." benc i wystąpił błąd krytyczne ble ble ble i jak włącze kompa od nowa to jest to samo. Formatowałem, waliłem nowe partycje, instalowałem z innych płytek Windowsa i ciągle to samo. No i niestety, to jeśli już skąd ściągnąć 3ds max 5 :> i gdzie znajde do niego wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zainwestowałbym w nowy dysk. wyobraź sobie że wyłączyłeś autosave'a i pracujesz od 18h nad scenką z xxxk poly i nagle

benc i wystąpił błąd krytyczne ble ble ble

uwierz mi sam tak raz miałem i tylko ciężar mojego monitora przeszkodził mi w wyrzuceniu go za okno :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale tutaj jest problem ze nie mam nic kasy na kompa teraz bo w październiku mam dostać nowego kompa zresztą nie dostać tylko sam go złoże bo dostane kase na niego to chce chociaż do tego czasu pouczyć się 3ds maxa na win98... To co skąd go wzaiść? Może jakieś torrentty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co nie można się pytać co skąd ściągnać? No to na gg mi powiedz czy jak jeśli ktoś wie

 

No dobra już nie gadam o torrentach to skąd go można ściągnąć? Nawet triala wiecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności