Skocz do zawartości

Metoda interpolacji - PILNE


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakladam watek na prosbe kolegi. Pisze on prace i stanal w miejscu na tym temacie ktory wyglada mniej wiecej tak: Mamy punkty zaznaczone w jakis sposob na obiekcie. Kamery zczytuja te punkty i w pewnym momencie punkt zostaje przesloniety - kamera go nie sczytuje. Brakuje nam wsolrzednej ktora byla zarejestrowana na poprzendniej klatce filmu (obiekt jest w ruchu), i jest ona zarejestrowana na kolejnej klatce filmu. Nie mamy jej zarejestrowanej na srodkowej klatce, a chodzi o to zeby stosujac interpolacje obliczyc ten punkt, jego polozenie takie jakie mialo by byc na tej srodkowej klatce. Chodzi mi o to jak dokladnie to zrobic, dokladny opis by mi si przydal z wzroami i wykresami. Dzieki wszystkim za pomoc..

 

Jakby ktos wiedzial cos na ten temat prosze o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może jakieś forum dla informatyków istnieje? ja osobiśnie nie znam, ale przypuszczam, że to oni będą wiedzieli :)

 

P.S. taka interpolacja nie stanowi obecnie najmniejszego problemu i są programy, które potrafią na bazie wektorów przesunięć punktów w czasie WRYSOWYWAĆ automatycznie międzyfazy :) jak to od strony kodu wygląda niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności